Yıllarca forum ellerin'de takıldınız neden kendi forumunuzu açmayı hiç düşünmediniz?

İsim
Abdullah
Memleket
Gaziantep
Medeni Hal
Bu bir tane piç türedi.. xenforo açıp vbulletincilere sallayarak konu duyurusu falan yapmıştı.. tiyatro oynuyorlar resmen.. yazılımcıyım iligiliyim falan demiş.. sırf onun için bir vbulletin açıp xenforo rahatlığını sağlamak istedim ama sizler arkadaşlarım olduğunuz için girmedim bu işe .. şimdi açarım bişiler değişik olur orda bir kinaye beslemiş gibi olurum.. aslında bu konuda'da o piç dediğim kardeşlere bir gönderme yapıyorum sizinle seninle alakası yok.. yazılımcıymış kardeş.. gerçi sonradan döndü sektörüm farklı diyede neyse..
Milletin ağzı torba değil ki büzesin. İnsanlar böyle işte :D

• Haha
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Aga dediğin şeylerin hiçbirini anlamadım kurban olayım yakma devrelerimi birazdan çıkacam uyuyacam jdaskdjsad
Ve şuan konuyu okuyor :D pij desem zaten piç anlaşılacak o yüzden yazmama şeysi yapmadım :D

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Vay babayın kemüğüne burada hemi :D
Kimin nerde ne yaptığını biliyorum .. radar haricinde benimde kendi radarlarım var haha :haha: aman neyse o aldı mesajı yakında susturucu takıp temizler cesedini arşiv.org sayfalarına gömerim .. biraz biti kanlansın :D şuan etsiz kuru dişime değmiyor :p :haha:

İsim
Abdullah
Memleket
Gaziantep
Medeni Hal
Kimin nerde ne yaptığını biliyorum .. radar haricinde benimde kendi radarlarım var haha :haha: aman neyse o aldı mesajı yakında susturucu takıp temizler cesedini arşiv.org sayfalarına gömerim .. biraz biti kanlansın :D şuan etsiz kuru dişime değmiyor :p :haha:
Sana kolay gelsin ben zıbarmaya gidiyorum :D

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Hayırlı geceler bende bende birazdan :D

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Dedi ve sabah 7de uyudu jdjasdas
Yok be onu başka bir mobilden girip online olunca siz öyle sanıyorsunuz hep burday'mışım gibi.. ben uyurkende yazıyorum..
Bu arada firefoxta denedim sizin orayı şimdi.. aynen bende bunu diyorum.. bunun yolunu bul chromede aç .. html aç kapa olaylarına bir düş yani.. paylaşımı artırır.. chrome candır :D

Cheerful

lalalalalala*
İsim
cemo
Meslek
boş yapmak
Medeni Hal
uğraşamam he

Yok benimde böyle bir düşüncem yok...böyle iyi

İsim
Abdullah
Memleket
Gaziantep
Medeni Hal
Yok be onu başka bir mobilden girip online olunca siz öyle sanıyorsunuz hep burday'mışım gibi.. ben uyurkende yazıyorum..
Bu arada firefoxta denedim sizin orayı şimdi.. aynen bende bunu diyorum.. bunun yolunu bul chromede aç .. html aç kapa olaylarına bir düş yani.. paylaşımı artırır.. chrome candır :D
Tarayıcılar destek vermiyor ben ne yapayım yav :D Bi ara tarayıcı eklentisi vardı o da kullanımdan kalkti galiba :d

Geri
Üst Alt