Yıllarca genel forumlarda forumcu olup resimini görmediğiniz arkadaşınız var'mı ?

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Arkadaşımız derken yıllarca aynı mekanı paylaşıp özelde arkadaş olmasanız bile forum üzerinde hiç görmedim dediğiniz kişiler var'mı ?

Var birkaç isim merak ettiğim ama görmediğim :)

KeNo

Kıskançlık hapı olsun istiyorum!
İsim
Kenan
Memleket
Mersin
Kızlar tamamda erkekler neden

Resmini gördüğüm sadece birkaç kişi ile sınırlıdır.Tabi kendiliğinden resim koyup silinenler hariç tanımasam bile fazlaca

• Beğen
Tepkiler: LsR
Nadire isminde ilginç bir kız vardı seneler önce bununla arkadaş olmuştum. Siteye sahte resimler atardı kendi resimim diye güzel kızdı kendisi, neden öyle yapıyordu bilmem hiç sorgulamazdık. Sonra kavga ettik kayboldu gitti. Özgüven eksikliği veyahut hin düşünceden resim paylaşmazlar. Forum sitelerinde tek kimlikle gezmek zorundasın, bir kere tanınmayla hangi nicki kullanırsan kullan o sensindir değiştiremezsin. Şimdi facebook öylemi her isimle bir hesap aç, foruma uğrama nedenim buraları daha sağlıklı güvenli buluyor olmam, uygulama gibi gir çık zaman öldür. İki karı koca bunlardan ne tehlike gelebilir bide fatih değişik bir arkadaş sözü net. Burada ev adresini paylaştığını hatırlıyorum :gic1:
Saat dolsun diye uzun uzun yazdım 3 dakika kalmış hayırlı cumalar. Arkadaşlar manitanla kısa kes diyorlar haha

• Haha
Tepkiler: LsR
Geri
Üst Alt