Cehennemi Yaşadılar: Öz Çocuklarını Zincirleyerek Yıllarca İstismar Eden David ve Louise Turpin

Charismax

Copyright @ Charismax
Katılım
3 yıl 9 ay 30 gün
Mesajlar
25,352
Tepkime puanı
8,752
Yaş
35
Konum
Memed' Home
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Cinsiyet
vtEvVy
Medeni Hal

Korkunç detaylarıyla gündemden düşmeyen Turpin ailesini sizler için araştırdık. İşte işkenceden istismara Turpin ailesinde yaşananlar...​Cehennemi Yaşadılar: Öz Çocuklarını Zincirleyerek Yıllarca İstismar Eden David ve Louise Turpin


Gün geçmiyor ki kan donduran bir olayla karşılaşmayalım! Tüm dünyanın dehşet içinde takip ettiği Turpin ailesini sizler için araştırdık. Beş yıl boyunca yataklara zincirlenen çocukların yaşadıklarını öğrenince sinirlerinize hakim olamayacaksınız. Bundan sorumlu olan anne ve babaya şartlı tahliye imkanı sağlanması da cabası! İşte evlerini adeta bir korku evine dönüştürerek 13 çocuğuna da cehennemi yaşatan Louise ve David Turpin hakkında bilmeniz gerekenler…

David ve Louise Turpin tanıştıklarında David 17, Louis ise henüz 10 yaşındaydı​

1-5.webp

Louise’in babası yerel bir kilisede papazdı ve ilişkilerini onaylamıyordu. Bu nedenle ikili bir süre ilişkilerini gizlediler. Ardından Louis’in annesinin desteğiyle kaçtılar ve 1985 yılında evlendiler. Evlendiklerinde David 23, Louis 16 yaşındaydı.

Louise Ann Turpin, 1968 yılında doğdu ve sorunlu bir çocukluk geçirdi​

turpin

Louise ve kız kardeşi Elizabeth, anneleri tarafından zengin bir pedofiliye satılıyorlardı. Bu adam para karşılığında iki kız kardeşe tecavüz ediyordu. Louise en büyük kız çocuk olduğu için annesinin babası, yani dedesi John Taylor da dahil olmak üzere herkesin hedefindeydi. Dedesi tarafından da istismar edilen Louise, defalarca annesine yalvarsa da annesi paraya ihtiyaçları olduğunu belirterek kararından dönmedi.

Bununla birlikte Louise’in kardeşi Elizabeth’e göre Louise, yardımsever ve ilgili bir insandı​

turpin

Herkese karşı nazik olan Louise, 40 yaşından sonra oldukça değişti. Artık düzenli olarak içki içiyor, internette insanlarla kavga ediyor ve müstehcen içerikler paylaşıyordu.

1961 yılının Ekim ayında doğan David Allen Turpin ise gelecekteki eşinin aksine okulun “ineğiydi”​

turpin

Onu destekleyen bir annesi vardı. Okul faaliyetlerinde yer almaktan keyif alıyordu, bu nedenle pek çok çalışmada yer aldı. Virginia Tech Üniversitesi bilgisayar mühendisliği bölümünden mezun oldu ve emekli olmadan önce büyük şirketlerde çalıştı.

Takvimler 1986 yılını gösterdiğinde çiftin hali hazırda 4 çocuğu vardı​

5-12.jpeg

David’e gelen bir iş teklifinden dolayı Teksas’a taşındılar. Louise’in küçük kardeşi Elizabeth de üniversiteye devam ettiği için onlarla yaşamaya karar verdi. Elizabeth, kaldığı süre boyunca Louise’in tüm çocuklara, özellikle de en büyük kızına çok katı davrandığını fark etti. Yeğeni masada oturmak, herhangi bir şey yapmak hatta konuşmak için bile izin almak durumunda kalıyordu. David sessiz bir karaktere sahip olduğu için kuralları koyan kişi genellikle Louise’di. Bu kurallar yalnızca çocukları kapsamıyordu. Elizabeth’in ev adresini paylaşması yasaktı. Ek olarak bulundukları bölgede arkadaş edinemezdi. İş yerinden kimseyle konuşmasını istemiyorlardı ve eve bir misafir getirmesi yasaktı. Hatta evin dışında dolaşmasına ve telefon kullanmasına izin verilmiyordu. Ne o ne de yeğenleri odaların hatta tuvaletin kapısını kapatamadılar. Louise, Elizabeth’in üniversiteden arkadaşları olduğunu anladığında onu evden attı.

Her şey 2011 yılında Teksas’tan Kaliforniya’ya taşınmalarıyla başladı​

6-8.jpeg

David Turpin, çocuklarını okuldan aldı ve evlerini bir özel okul gibi göstererek buraya kaydettirdi. Amerika’da ebeveynler, öğrenciler ya da yasal vasiler bu tür vakıflardan sorumludur ve devletin kontrolüne tabi tutulmazlar. Bu noktadan itibaren çift, aileleriyle görüşmeyi durdurdu ve evde misafir ağırlamaya son verdi. Louise artık Elizabeth ve çocukların Skype’da konuşmasına bile izin vermiyordu.

14 Ocak 2018’de çocuklardan ikisi sabaha karşı evden kaçmayı başardı​

7-2.webp

Bunu iki yıl boyunca planlamışlardı. Çocuklardan birisi korkarak eve geri dönse de 17 yaşındaki Jordan kaçmaya devam etti. Çaresizce yardım istedi ancak evinin adresini bile bilmiyordu. Hatta dış dünya hakkında pek bir fikri yoktu. Posta kutusundaki numara sayesinde polis kısa süre içerisinde adrese ulaştı.

Karşılaştıkları manzara akıl alır gibi değildi​

turpin

El feneri ışığında çocuklara bakan polis memurları, çocukların neredeyse ölmek üzere olduklarını düşündü. Odaları zifiri karanlıktı ve yataklarına zincirlenmişlerdi. Ev çürümüş dışkı, idrar ve bozulmuş yiyecek kokuyordu. Yerler kir içindeydi ve her yerde çöpler vardı. Çocukların yetersiz beslendiği açıktı, vücutlarındaki tek temiz yer kelepçelendikleri yerlerdi.
David ve Louise Turpin, 5 yıl boyunca 13 çocuğunu dövdü, boğmaya çalıştı ve kelepçeledi. Çocuklar verdikleri ifadelerde fark edilmemek için günde 15 saat uyuduklarını dile getirdi. Beş yıldır gün ışığı görmemişlerdi. Ebeveynleri onları günde bir kez yemek yemeleri için sırasıyla çağırıyordu. Ancak o zaman odadan çıkabiliyorlardı. Yedikleri tek şey fıstık ezmeli sandviç ya da dondurulmuş dürümdü.

Yılda yalnızca bir kez duş alabiliyorlardı ve sık sık tuvalete gidemiyorlardı. Böyle bir ortamda oyun oynamaları da yasaktı. Tüm oyuncakları ebeveynleri tarafından işkence aletleriyle değiştirildi. Bu aletler yüzünden kimi çocuklarda beyin hasarları meydana geldi. Aralarından yalnızca ikisi polisin ne demek olduğunu biliyordu.

Yapılan incemelerden sonra en büyük çocuğun 29 yaşında ve 37 kilo ağırlığında olduğu anlaşıldı. En küçükleri ise 12 yaşındaydı ancak 7 yaşındaki bir çocuğun kilosuna sahipti​

turpin

David ve Louise Turpin, 14 suçlamanın hepsinden suçlu bulundular. 25 yıl sonra şartlı tahliye ihtimaliyle ömür boyu hapse mahkum edildiler.
 

Charismax

Copyright @ Charismax
Katılım
3 yıl 9 ay 30 gün
Mesajlar
25,352
Tepkime puanı
8,752
Yaş
35
Konum
Memed' Home
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Cinsiyet
vtEvVy
Medeni Hal

Benzer konular

Geri
Üst Alt