Yıllarca forum ellerin'de takıldınız neden kendi forumunuzu açmayı hiç düşünmediniz?

İsim
Abdullah
Memleket
Gaziantep
Medeni Hal
Sıkılırsan sinek avlayacan yapcak bişi yok o sıkıntını alır :D nedir ya konu açmak ordan ol buraya koy iki başlık gir çık :D nasıl forumcunuz siz dfdsfsdf
Günde 2bin konu açan bi forumcu değilim hiç olmadım işin teknik yönleri daha çok ilgimi çekiyordu hep kasjdsajd

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Günde 2bin konu açan bi forumcu değilim hiç olmadım işin teknik yönleri daha çok ilgimi çekiyordu hep kasjdsajd
E o zaman sinek avlıyor demiycen dsfsdf vbulletin'de konu açmakta sıkıntı... editör kaynağı açmıyorsunuz html falan bir kuralmış gibi insanlar kopyala yapıştır yaptığında resimli konuda alamıyor.. ahh ahh benim deryayı açtığımda gelecektin ki vb yapılandırması görecektin :D öğğk kööğk en güzeli yumurtalı pekmez salçalı yumurta .. makarnalı çay :haha:

İsim
Abdullah
Memleket
Gaziantep
Medeni Hal
E o zaman sinek avlıyor demiycen dsfsdf vbulletin'de konu açmakta sıkıntı... editör kaynağı açmıyorsunuz html falan bir kuralmış gibi insanlar kopyala yapıştır yaptığında resimli konuda alamıyor.. ahh ahh benim deryayı açtığımda gelecektin ki vb yapılandırması görecektin :D öğğk kööğk en güzeli yumurtalı pekmez salçalı yumurta .. makarnalı çay :haha:
Tek kişiyle olmaz o iş robot gibi konu açmayla da olmaz sabaha kadar konu kasayım kime ne yararı var jdasjdsa resimli konu derken görsel editör müdür ne zıkkımsa o var zaten :D

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Tek kişiyle olmaz o iş robot gibi konu açmayla da olmaz sabaha kadar konu kasayım kime ne yararı var jdasjdsa resimli konu derken görsel editör müdür ne zıkkımsa o var zaten :D
E biz burda resim editörsüz direk yazıyla konuyu alıyoruz :D kim uğraşcak resim editörüyle :D nasıl kime faydası var ya öncelik her zaman ziyaretçiler :haha:

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
wysygi miydi ne halttı o şeyden söz etmiyor musun? O meret bunda da var :D
Anlamadın ki dediğimi ... bir yerde konuyu komple alırken vbuleltinlerin sayfa kaynak yöneticisi editörde kaynak kapalı olduğu için resimleri kopyalamıyor yani yapıştırmıyor düz yazı olarak yapıştırıyor.. editör kaynağını açmıyorsunuz yani bu vbulletinlerde hmtl'ler açık olsun mu olayı varya hah onu kapattığınız için yazım edötürü yapıştırılanlar kaynak olarak almıyor düz yazı metin olarak alıyor haliyle resimlerde yapıştırılmıyor..

Burda öyle bir'şey yok.. ben sadece tek resim yapıştırmasını kapattım burda sunucuya kayıt olmasın diye... direk resimli bir konu çek bir yerden yapıştır buraya olduğu gibi resimle beraber yapıştırırsın konuyu yani..

Şimdi düşünsene bir konu paylaşacaksın aldığın yerde 10 dan fazla resim var .. ölüm abi bu yazıyı ayrı kopyala resim adresini ayrı al kim uğraşır ?

Gerek yok direk kopyala yapıştır olsun bak herkes nasıl çatır çatır konu açar :D

İsim
Abdullah
Memleket
Gaziantep
Medeni Hal
Resim olayının o dediğinle ilgisi yok ki tamamen editörün kendi yapısıyla ilgili. Kier bunda değiştirmişse bilmiyorum :D

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Resim olayının o dediğinle ilgisi yok ki tamamen editörün kendi yapısıyla ilgili. Kier bunda değiştirmişse bilmiyorum :D
Ya ben açtım vbulletin nasıl alakası yok :D html'leri açık yap o editöre yansıyor.. bbcode'lerle beraber yapıştır yapmasını sağlıyor.. Sen benim dediğimi anladın dimi ? Zengin metin editöründe'ki kaynağı görüntüle olayı ? Bunu açık bırakmanız lazım.. neden herkeste kapalı ben onu anlamıyorum :D

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Ya canını yediğim bak resimliyim :D

Bu gösterdiğim alan bb kodeleri açar kapatır buda vbulletin'de html'lerin açık olmasına dayalı.. diğer üst sürümlerinizde sayfa kaynağı diye geçer zaten.. bu üyelere açık olacak ki insanlar direk kopyala yapıştırı resimlerde yapsınlar :D

İsim
Abdullah
Memleket
Gaziantep
Medeni Hal
Ya ben açtım vbulletin nasıl alakası yok :D html'leri açık yap o editöre yansıyor.. bbcode'lerle beraber yapıştır yapmasını sağlıyor.. Sen benim dediğimi anladın dimi ? Zengin metin editöründe'ki kaynağı görüntüle olayı ? Bunu açık bırakmanız lazım.. neden herkeste kapalı ben onu anlamıyorum :D
HTML kullanımına izin vermek mi? :D

• Haha
Tepkiler: LsR
Geri
Üst Alt