O linke tıklarsan şifreni çalarlar - Hayat kurtaran bilgi

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Size hayat kurtaran bir bilgi vereyim içimden geldi...
Hesap çalınması, gibi durumlarda hesabınızı almak isteyenler güvendiğiniz kişiler bile bunu yapabilir..
Link geldi tıklamayın derler bunu unutursunuz belki tıklarsınız tanıdığınız sizden şifrenizi uygulama bilgilerinizi çalar sizin seneler sonra haberiniz olur bu durumdan o kişi yapar ama siz başkası yapmış sanarsınız...

Burda yapmanız gereken çok basit.. Whatsaptan link'mi geldi ? adresi kopyala tarayıcının misafir olarak göz at konuk olarak göz at sekmesinden bu linki kopyalayın..
Bilgisayarda bunu yapmanız çok kolaydır... mobildeykende aynı şekilde misafir modunda sekme açın tıklamadığınız ama adresi kopyaladığınız linki mobilde'de uygulayın...

Tarayıcıların misafir olarak göz at modları.. konuk olarak göz at modları cihazdan bağımsız olarak cache tutmaz veri tutmaz... oturum açılmamış hesaptan bile daha güvenlidir.. bu bilgi dipnot olarak aklınızın bir köşesinde dursun..

Hiç başıma gelmedi ama bunu bilmem lazımdı hemen okudum...Bilgisayardan da mobilden de bunu yapabiliriz kolayda.Teşekkür ederim bu bilgi için...:coffee:?

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Hiç başıma gelmedi ama bunu bilmem lazımdı hemen okudum...Bilgisayardan da mobilden de bunu yapabiliriz kolayda.Teşekkür ederim bu bilgi için...:coffee:?
başınıza geliyor aslında farkında değilsiniz.. mesela resimi şurdan upload et bak bu adres fena değil.. veyada şu forumu gördün'mü bir baksana şeklinde link gelebilir.. burdada olması muhtemeldir..

mesela örnek veriyorum

bizim adresimiz www.forummeskeni.com veyada www.forummeskeni.com/index gibi uzantılar olur siz bunu anlamakta zorlana bilirsiniz belkide o link www.forummeskeni.com/forum/keylogger/flash olarak olabilir .. sonuçta normal bir adres olduğu için tıklarsınız bazı adreslerde ikonunu otomatik yerleştirir farkında olmazsınız yüklü uygulamalar ve banka şifreside dahil senkronize olmuşcasına karşı tarafın kurduğu panel ekranına düşer...

Bu panelide genelde seo panel şeklinde bir kurulumla yapıyorlar.. az önce opencard paneli benzeri bir panelde kendi şifremi kırdım :) o yüzden bunu denemişken bu bilgiyide vereyim dedim..