Forumlar mı yoksa blog ve benzeri siteler mi daha güçlü? (WordPress)

Meslek
Öğrenci
Forum tutkusu bende başkadır. İlk bilgisayarım 8 yaşındayken alındı, o günden beri de forum tercih ederim. Değişik bir tutku bu ya :D mesela şuan forumdan kendimi alıkoyamıyorum :D
Ben 1 senedir burdayım burasıda 4 sene olacak galiba açılalı bildiğim kadarıylada 3 buçuk sene birinci sırada parladı durdu burası şuanda öyle siz yoktunuz :D Nasıl forumculuk bu :W:

İsim
Muhammed
Memleket
Güneydoğu
Meslek
Terfi mi ettireceksin?
Ben 1 senedir burdayım burasıda 4 sene olacak galiba açılalı bildiğim kadarıylada 3 buçuk sene birinci sırada parladı durdu burası şuanda öyle siz yoktunuz :D Nasıl forumculuk bu :W:
İş güç derken ben yıllardır hiç ilgilenemedim ki bunlarla :) Geç oldu ama güzel oldu sanırım. İyi ki denk gelmişim :)

İsim
Bir Adam
Memleket
Çankırı
Meslek
CNC OPERATÖR
Medeni Hal
Hack sitelerinde çok zaman geçirmişliğim var uzun zaman oldu buraya öylesine geldiğimde kaldım ara sıra girer çıkarım güzel dostluklarım var burda. Ama aktiflik konusunda forum üzerinden görüşmem çok, özelden muhabbet eder sonra gerçek hayatta görüşürüm. Örneğim çok buna, buranın havası gir yaz çık şeklinde bende, ne karışanım var ne sataşanım

Geri
Üst Alt