Xenforo Spacex 2.2.6 Uyumlu Tema

Spacex Tema 2.2.6 uyumlu Yabancı xenforo forumlarından irinden buldum. Baya Kaliteli
2.2.12 de Şablonlar düzeltilmesi lazım ve forumistatistik hatası veriyor yapabilen yetenekli biri varsa 2.2.12 ye uyarlayabilirse paylaşırsada çok makbule geçer
Güle güle kullanın
Link kaldırıldı

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Paylaşım için teşekkürler... Bu temayı başka bir forumum'da kullanmıştım 2.1 sürüm'de 2.1 sürümünün 2.2'de çalışması lazım aslında ama son sürümünde çalışmaz .. Yakın sürüm temalar bile sıkıntı çıkarıyor..

Bi ara bunu 2.2.12 şeklinde güncellerim diğer 2.1 sürümlerinde'de çalışır .. Sanırım free yayınlanan bir temaydı..

Paylaşım için teşekkürler... Bu temayı başka bir forumum'da kullanmıştım 2.1 sürüm'de 2.1 sürümünün 2.2'de çalışması lazım aslında ama son sürümünde çalışmaz .. Yakın sürüm temalar bile sıkıntı çıkarıyor..

Bi ara bunu 2.2.12 şeklinde güncellerim diğer 2.1 sürümlerinde'de çalışır .. Sanırım free yayınlanan bir temaydı..
teşekkürler dua ederim cennete gittiğinden emin olana kadar :)

• Haha

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
teşekkürler dua ederim cennete gittiğinden emin olana kadar :)
Hocam ben bu konuların erbabı falan değilim.. Hani orada yanlış anlaşılma olmasın.. Az buçuk anlarım.. Elime aldığımda paylaşırım zaten.. Kendimi webmaster teknik destek sitesinde gibi hissettim.. Şimdi baştan söylüye'yim'de orda bir karışıklık olmasın :D

Hocam ben bu konuların erbabı falan değilim.. Hani orada yanlış anlaşılma olmasın.. Az buçuk anlarım.. Elime aldığımda paylaşırım zaten.. Kendimi webmaster teknik destek sitesinde gibi hissettim.. Şimdi baştan söylüye'yim'de orda bir karışıklık olmasın :D
Yaparsın ama sende o ışığı gördüm. Ben aslen hemşireyim hiç alakam yok nerden düştüysem şimdi forum açtım tasarım flan uğraşırken birok şey öğrendim hatta şablonları varsayılanla komple değiştirdim hatasız kurdum ama bu sefer alabele oldu. ben çok zaman harcarım bunu düzenleyebilek için ama sen bayadır ilgilisin anladığım kadarıyla yaparsın eline alsan :)

• Beğen

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Yaparsın ama sende o ışığı gördüm. Ben aslen hemşireyim hiç alakam yok nerden düştüysem şimdi forum açtım tasarım flan uğraşırken birok şey öğrendim hatta şablonları varsayılanla komple değiştirdim hatasız kurdum ama bu sefer alabele oldu. ben çok zaman harcarım bunu düzenleyebilek için ama sen bayadır ilgilisin anladığım kadarıyla yaparsın eline alsan :)
Şablon güncellemesi yapılacak çok bir numarası yok.. sadece biraz zaman yiyor satır satır ara bul o şablondan o şablona geç olayları.. Biz eğlencesine bazen hanımla takılıyoruz 5 dakikada 10 dakika'da yaparız ya dediğimiz şey bir bakmışsın 5 - 10 saat almış :D

Şablon güncellemesi yapılacak çok bir numarası yok.. sadece biraz zaman yiyor satır satır ara bul o şablondan o şablona geç olayları.. Biz eğlencesine bazen hanımla takılıyoruz 5 dakikada 10 dakika'da yaparız ya dediğimiz şey bir bakmışsın 5 - 10 saat almış :D
Ben şablonları ve farklarını listeleyip konuya yazabilirim yada txt dosyasında atada bilirim yardımcı olabileceğim birşey varsa yapayım

• Beğen

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Ben şablonları ve farklarını listeleyip konuya yazabilirim yada txt dosyasında atada bilirim yardımcı olabileceğim birşey varsa yapayım
Gerek yok dokunduğum'da zaten halleder paylaşırım .. Bu'gün kota'mı doldurdum :c00:

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Spacex Tema 2.2.6 uyumlu Yabancı xenforo forumlarından irinden buldum. Baya Kaliteli
2.2.12 de Şablonlar düzeltilmesi lazım ve forumistatistik hatası veriyor yapabilen yetenekli biri varsa 2.2.12 ye uyarlayabilirse paylaşırsada çok makbule geçer
Güle güle kullanın
Yandex İndirme Linki
Bu spacex diye paylaştığın tema rainbow - elegance kopya teması değil mi netrona ait bu ücretli tema diye biliyorum.. Bu temayı ben test için kendi yerim'de kurmuştum.. Spacex teması değil bu :) Bu temanın içinde kendi eklentisi olması lazım.. Tema zaten güncel hatasını eklenti dosyaları olmadığı için veriyor.. Null paylaşımdan bulmuşsun .. Ben demo free olarak paylaşılan ücretli temaların free olanlarını genelde kendi yerlerime özelleştirerek kuruyorum.. Bu tema hemenpaylas sitesinde kuruldu sonra xenforo'dan SMF sistemine geçmişti.. Yani bunu güncelleyecek insan netronla arası bozuk olması lazım .. Esinlenme tema bu ..

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
spacex diye indirdim enxf den null diye düşünmüştüm. şaşırdım yapımcısı Türk olmasına yabancılar severek indirmişler. hatta footer hatası varmış onun için widget eklemeyi falan göstermişler.

• Beğen

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
spacex diye indirdim enxf den null diye düşünmüştüm. şaşırdım yapımcısı Türk olmasına yabancılar severek indirmişler. hatta footer hatası varmış onun için widget eklemeyi falan göstermişler.
Yabancıların olsa derdim güncellenir bizim türkler kullanır onlarda bizden çalıyor derdim.. Ama şimdi netron'la abi kardeş misali kendisiyle muhabbetim var cana can kana kan olmasakta sorunlarımız olduğu zaman ona gidiyoruz illaki. .. Linki kaldırdım emeğinden ötürüde konuna dokunmadım..

Geri
Üst Alt