Xenforo'nun portal gibi bir hal alması yeni güncellemenin forum siteleri için berbat olması

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Xenforo 2.3 ilk izlenim

View: https://youtu.be/DHradnt7rQk
Xenforo benim için bitmiştir ... Yeni sürümde mevcut tema yapısı ayarlanmazsa bozulursa forumluktan çıkmıştır... Genel anlam'da mükemmel bir sistem.. Ama görüntü olarak bizler forum sitelerine aşina alışkın olduğumuz için bize göre değil...

Ne diyorum ben aylardır ? Xenforo temaları forumluktan çıktı ızgara görünümüne geçti... Bu yeni güncellemede'de gece modu içinde gelecek ve tasarım çok değişecek.. Kolay alışılacağını sanmıyorum'ki forummeskeni bile eski vbulletin stilini benimserken xenforo olduğu için zor bir göz alışması yaptırdı...

Daha xenforo 3 çıkmadan adamlar 2.3' te yapısal bir değişim yapmış.. Güncellemem zaten böyle kalır burası.. Ama güncelleme mecburiyeti hissedersem .... Invision community forum yapısı sistemine geçer orada çalışırım.. Benim için o daha basit çünkü...

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
3.8 vbulletin için eski kulkanılır mı diyenlere hayırlı olsun güncelleyeceklerini sanmam... Herkes ben'mi forum dna'larıyla oynasın :haha: Kıymeti mi bilin jfjfjf

Biliyoruz kıymetini usta

İsim
Abdullah
Memleket
Gaziantep
Medeni Hal
Videodan anladığım kadarıyla makale forumu ayarlayabiliyorsun onun dışında pek bir şey görünmüyor. Çıkardığın yaygaraya bak yav. @Charismax :D

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Videodan anladığım kadarıyla makale forumu ayarlayabiliyorsun onun dışında pek bir şey görünmüyor. Çıkardığın yaygaraya bak yav. @Charismax :D
Başka yerde hemen peşinden paylaştım.. Bir çok kişi benim gibi yanlış anlamış diye.. Konuyu bilmiyon al sende bana yaygara koparıyon 😏 Adam video çektiği sitenin portallı oluşundan dolayı hep öyle sanılmasın demiş sonradan netron paylaştıydı çeviriyi ..

Geri
Üst Alt