Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Link kırılana kadar duracaktır kırıldıktan sonra tekrar paylaşım olmayacak' En azından takip etmeyeceğim.. Bu sitede' Tema kuruludur mevcut olarak.. Deneye'bilirsiniz.. Sorulara cevap vermeyeceğim çünkü keyfe' keder paylaştım güncelleme v.s yapmayacağım yapsamda kendi yerim için belki..

'Tema' FM-VB3

Yapımcı:
Charismax

Renk, Kod, Kurgulama, Posbit, Footer, Düzenleme, Tasarım v.s ++++

Bir çok eklenti kurulu iken düzenlenmiştir.. ForumMeskeni tarzında forum siteniz var ise sorun yaşamayacaksınız .. xenforo 2.2 Her sürüm ile uyumludur.. Ranklarınızı kendinize göre ayarlayınız.. Olduğu gibi çekilip paylaşıma sunulmuştur . Reklam v.s Link bulunmuyor.. Sadece yapımcı adı yazılıdır...

Bir kaç görsel :

İndirme Linki:
https://dosya.org/sCk

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Linkte bir sorun göremedim..

Meslek
Öğrenci
Tuaf bir durum ile karşı karşıyayım. style.xml olarak dosya var doğrumudur?
Evet indirme linki ilk tıklamada değil bir kaç tıklamada indiriyor. Değişik bir site bilinçli koyulmuş olabilir.

Tuaf bir durum ile karşı karşıyayım. style.xml olarak dosya var doğrumudur?

Evet indirme linki ilk tıklamada değil bir kaç tıklamada indiriyor. Değişik bir site bilinçli koyulmuş olabilir.
Bunu denersiniz indirdim başka yerden yükledim.

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Link sorunlu değil... Temanın'da bir siteyi bozması mümkün değil... Burası gibi olan her foruma uyumlu .. Xenforo 1 kullanıyorsan bilemem... Forumun kendi default temasının hata vermesi mümkün değil... Sitenizde bir sıkıntı vardır... Bende teknik yetkili değilim .. Destek sitesinde'de bu temayı paylaştım indirenler arasında hiç bir şikayet almadım... 👀

Ozaman benim sürüm eski diye o sebepden dolayi tam olarak göstermiyor ola bilir :) kötü oldu vallahi. heveslenmiştim baya.