müslümanların yemediği sizin yediğiniz başka et var mı?

Hayır yok

Meshebler helal haram diyor yengeç yedim allah ne diyor buna?
allah sen hangisinden diye sormaz heralde? o bir kere mezhep meshep değil, düşünsene alevi yengeç yiyor sünni yemiyor. hani boynuzlu koyun boynuzsuzdan hesap soracaktı? şimdi ben sormaz mıyım? ben yemedim sakındım sen yedin, sana günah değilse bana nasıl günah o zaman diye? hakkımı alırım o zaman ben

Bilmeden yediğimiz olmuştur, müslümanız diyoruz müslümandan aldığımız ete güvenemiyoruz. Hadi et dana koyun eti ama kesimi nasıl? okudu mu, kan akıttı mı? bunlar yapılmazsa o et yine yenmez. Artık makineler var kimsenin umurunda değil kesimi.

Meslek
Öğrenci
Allaha ibadet ettik bunlar kaldı, allah zaten şunu yedin bunu yedin diye hesap soracaktı :D Kul hakkı yemeyinde, gerçi olay yedin yemedin değil kurallara uydun mu uymadın mı onuda biliyoruz.

allah sen hangisinden diye sormaz heralde? o bir kere mezhep meshep değil, düşünsene alevi yengeç yiyor sünni yemiyor. hani boynuzlu koyun boynuzsuzdan hesap soracaktı? şimdi ben sormaz mıyım? ben yemedim sakındım sen yedin, sana günah değilse bana nasıl günah o zaman diye? hakkımı alırım o zaman ben
Al o zaman gittiğin yer neresiyse

Midye birinde haram birinde mekruh birinde helal mesela. Aynı din aynı inanç bu mezhep olayı saçma geliyor allah günah yazmasın benim mantığım almıyor herkesin bir mezhebi var olsada kafa almıyor. Sormuştum eskiden bunu, inan konuyu kapat diyorlar. İnanınca zaten aklımın olduğunu farkediyorum sorguluyorum, insan dünyanın en zeki varlığı çünkü inançlarda.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Yamyamız oğlum biz... Gıybetten kilo alıyoruz...

Geri
Üst Alt