Kızların giyebildiği erkeklerin isteyipte giyemediği kadın elbisesi nedir ?

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Kadınlar erkek elbisesini bir şekilde giyer o unisex olur.... Olmasa'da olur..
Ama erkekler için bu durum farklıdır...

Var'mı karşı cinsin şu elbisesi keşke benim cinsim içinde olsa dediğiniz ?

Başta bayan iç çamaşırı gelir ...Birde crop büstiyer ve ip askılı tişörtler herhalde erkekler bunlar için benimde olsun demezler...:xd:

Aklıma biri geldi sıklıkla karşılaştığım birisi var bizim evin yan tarafında spor salonu var oraya geliyor diz altı yapışık tayt giyiyor ve üstünde yine yapışık spor tişört ellerinde parmaksız eldiven ve tişörtün yakası oldukça açık tüy tüs yok ....yanından geçerken gülmemek için kendimi zor tutuyorum....:LOL:valla kusura bakma buradan bari güleyim ...

Meslek
Öğrenci
Başta bayan iç çamaşırı gelir ...Birde crop büstiyer ve ip askılı tişörtler herhalde erkekler bunlar için benimde olsun demezler...:xd:

Aklıma biri geldi sıklıkla karşılaştığım birisi var bizim evin yan tarafında spor salonu var oraya geliyor diz altı yapışık tayt giyiyor ve üstünde yine yapışık spor tişört ellerinde parmaksız eldiven ve tişörtün yakası oldukça açık tüy tüs yok ....yanından geçerken gülmemek için kendimi zor tutuyorum....:LOL:valla kusura bakma buradan bari güleyim ...
Teyze senin gördüğün oğlandır :D

Karınca

Yine Yeniden
İsim
Perihan
Memleket
Tokat
Meslek
İ.K
Günaydın :) soru çok güzel. Pazar kör sabahı düşününce aklıma çizgili erkek gömleği geldi yakalı. Seviyorum sanırım :y: