Memleket
Samsun
Seni tanıyorum galiba bu avatarını kullandığında başka bir forum'da moderatör olarak isimsiz şekilde kullanmışsın... Forumlar arası üyeliklerde sıkıntı yaşıyorsanız yaşamayın burada öyle birşey söz konusu değil... O üye olduğun yerin sahibini'de tanırım onlarda'da öyle bir durum yok... İstediğiniz gibi kendi nickinizle takıla bilirsiniz yinede karar seçim sizin tabi..
Çok dikkatlisiniz teşekkür ederim açıklama için böyle iyi şimdilik :)

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Forummeskeni sever herkes seni
Ama senden korkarlar kolla kendini

Meslek
Öğrenci
Sahipleri durmadan yeni birşeyler deniyor. Diğer yer arkadaşım diye forum vardı. Ben orasını daha çok sevmiştim, burası büyük orası sade daha hoşuma gidiyordu. Burda kendimi yetim gibi hissediyorum bazen :6:

• Haha
Tepkiler: LsR
xenforo forumlarını sevdiğim için burayada üye oldum, her forum scriptinden harmanlanmış görünümü var gayet güzel başarılar dilerim.

Yanlış hatırlamıyorsam irc tanıtımında görmüştüm, bozuk bir tabletim vardı kolay üye olmuştum buraya :)

Burayı seviyorum evim gibi.İnsan burada bıkmıyor hiç... hele @Charismax ile @Destina varken hiç buradan gidilir mi? İyi burdayım dediğim yer kalite tesadüf değil ... :fghg:

Kerem

Kız & Erkek Babası
Memleket
Isparta
Medeni Hal
Forumları genel itibari ile seviyorum, aslında incelemek ya de o forumdan feyz alabileceğim bişey varmı ona bakıyorum. Burasının yeri bende farklı, sadece bir forum değil dost forum burası. Birgün dükkanı kapatsam sahipleneceğim tek forum.

İrcforumlari.net sitesinde forum sitesi tanıtım başlığı altında gördüğüm site birçok siteye girdim %80 i maalesef ki aktif değil halbuki ilerde bu siteler arşiv için kullanılacak değerli sitelerdir ne olursa olsun bugün istenilen seviyede olsamasa da kapatmamak lazım