Forummeskeni.com sitesi ile alakalı duyuru

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Arkadaşlar.. Herkes için haberi bilgisi olması gereken bir'şey söylemek istiyorum kabak tadı vermeye başladı çünkü bu..

Genel forum çatısı altında yani genel forum sitesi v.b aramalarında bize ait olan.. Şahsım adına yaptığım işler vardır..

Toplamında 32 adet online yayın yapan platform' çalışmam var.. Bunların genel forum olarak şuan hemenpaylas.com.tr ve burası forummeskeni.com adresim fail durumdadır..

HemenPaylas.com.Tr adresi bir forummeskeni yapıtıdır.. O site ticari amaçlı satılmak için açılmıştır.. Süre uzadığı zaman belki satıştan çekebilirim şuan sıralaması ilklerde olup istenilen yerde kendi halinde değerlendirilmeye açık boş bir sitedir..

Diğer platform'larım forum sitesi değildir.. Bunlar kendim için açıp bıraktığım ara sıra ilgilendiğim wp - blogger benzeri sitelerdir joomla' türü çalışmalardır.. Ve pinsiz adsenselerin aktifliğinde yayın yapmaktadır.. Yani söz konusu olan işler onlar değil..

Forummeskeni.com dışında Charismax kullanıcısına ait forum olarak hemenpaylas.com.tr dışı bir site yoktur...
Bize özenen bizim gibi olan xenforo tabanı kurulumlu siteler mevcuttur.. Adreslerini yazıp reklamını yapmak istemiyorum.. Benim gibi davranıp benim gibi yapılandırmalar yapıp algı oluşturarak bizi gölgelemek istemektedirler.. Bu şahıs ve şahısları tanımıyorum.. İçinizden bu site fake bu site forummeskeni sahibine ait gibi sorular düşünceler geçiyorsa yanılmayın diye söylüyorum bunları.. o tahmin ettiğiniz site fake'dir ve başında bir kişi bilemediniz 2 3 kişi vardır.. ve bütün üyeleri sahtedir bir algı oluşturuyorlar.. ve bunu ben gibi kişisel hareketlerim değil ama yapılandırma olarak yapıyorlar.. belkide sitemizi kopyalıyorlar bilmiyorum.. Onun takibini yapan kişilerin olayı çözdüğünde bizide bilgilendirmesini diliyorum.. Belki'de gerçek şahıslar'dır yanılıyorumdur.. ama yanıldığımıda sanmıyorum..

Ben bir iş yaptığımda o iş layık olan yere gelir.. Başarısız insanların gölge düşürmesine müsade etmeyiz..

Kerem

Kız & Erkek Babası
Memleket
Isparta
Medeni Hal
Taklitler aslını yüceltir diyelim o zaman :) Genel forum sitelerinin neredeyse tamamı zaten bir birine benziyor. Üyeleride birbirine ara ara transfer oluyor. Bu işte başarılı olan bir iki kişi var, diğerleride onları taklit ederek onlara yetişmeye çalışıyor ama baştada söylediğim gibi sadece asıl olanı yüceltiyorlar.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Taklitler aslını yüceltir diyelim o zaman :) Genel forum sitelerinin neredeyse tamamı zaten bir birine benziyor. Üyeleride birbirine ara ara transfer oluyor. Bu işte başarılı olan bir iki kişi var, diğerleride onları taklit ederek onlara yetişmeye çalışıyor ama baştada söylediğim gibi sadece asıl olanı yüceltiyorlar.
Abi ben bu siteyi genel forumların ilk sırasından çektim geriye.. arkadaşlarımla yarışmak istemiyorum diye.. Yani bu forummeskeni 1.5 sene ilk sırada 6 anahtar kelime ile zaten kaldı.. Şuan'ki istediğim durum her anahtar kelimesinde ilk sayfada çıksın ilk sırada değil' yayılım süreci uyguladım.. Buna rağmen taklit ediliyoruz.. Ha taklit edenler diye'bilir forum foruma benzer tek sen'misin diye ? Ben kötü bir'şey demiyorum.. benim arayıpta bulamayacağınız şekilde kullandığım kombineli kodlarım var bunlarda genelde css'dir.. Neden kimse posbit olayını yapamıyor neden ilk forummeskeni yaptı bunu ? Çünkü kombinasyonları bana ait.. Bir kaç site bunu yaptı kullandıkları kodlar yine benim çünkü ben yayınladım direk temalarını altım işledim geri verdim.. Burada arkadaşlar üye mevcutlar kendileride.. belki onlardan yayılmıştır ama ben yine değiştirdim bunları.. ve açılan yerlerde bu kodlar var.. sordum sadece sitenin sahibi kim ? Çok masum bir soru.. buna allem etmeye kallem etmeye gerek yoktu.. Ve algı oluştu ben daha önce forumderyasi.com forumarkadasim.com forumseli.com sitelerini açıp kapattım... smf mybb xenforo olarak denedim.. hepside ilk sıralarda göründü.. Yani gizli saklı bir'şey yoktu.. Şimdi neden bir site açıp bu ben değil diyeyim ? Birde başarısız bir site.. Bana karşı bunu bu charismax kesin bu site onundur algısı yapılıyor.. Değil ! Konuda yazdığım iki forum adresin'den başka forum sitem yok benim.. O değil sohbet ettiğim arkadaşlarımda benden şüpheleniyor buda samimiyeti etkiliyor bişeyde diyemiyorum ..

Kerem

Kız & Erkek Babası
Memleket
Isparta
Medeni Hal
Allahtan smf de rakibim yok :D tek takılınca kavga edecek kimsede olmuyor :ROFLMAO:

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Allahtan smf de rakibim yok :D tek takılınca kavga edecek kimsede olmuyor :ROFLMAO:
Senide çekemiyorlar... senin onların orda olman konuştuğun kişilerin olması sözde samimi ama sitelerine gelmemeleri.. şimdi bilmiyoruz deseler yalan.. sıralamada kaç smf ve kerem var haha.. yeme abi bunlar hep dış mihrak'ların oyunları dsfsdf Ama şeyap kızlara asıl.. sevgili yap yengeden hariç sonra iki üç sevgili daha yap bunları ortada birleştir oyunlarda seviştir.. on numara adam olursun nihahahahaa.. ahh çocuklar ahh akıl yaşları nöron reddi yapıyor dsfgsdg

Kerem

Kız & Erkek Babası
Memleket
Isparta
Medeni Hal
Senide çekemiyorlar... senin onların orda olman konuştuğun kişilerin olması sözde samimi ama sitelerine gelmemeleri.. şimdi bilmiyoruz deseler yalan.. sıralamada kaç smf ve kerem var haha.. yeme abi bunlar hep dış mihrak'ların oyunları dsfsdf Ama şeyap kızlara asıl.. sevgili yap yengeden hariç sonra iki üç sevgili daha yap bunları ortada birleştir oyunlarda seviştir.. on numara adam olursun nihahahahaa.. ahh çocuklar ahh akıl yaşları nöron reddi yapıyor dsfgsdg
Biliyorum ya, çokta umurumda değil bakma :D Zaten üye olacaklar beklentisini bir kenara bıraktım. Şuan üyelikleri de mail onaylı falan yaptım, belki admin onaylı bile yapabilirim. Forumu zamanla değiştirebilirim, üye öncelikli değil sadece ziyaretçi öncelikli çalışacağım. Boşver benim orayı ne olacak bu çakma xencilerin hali. :D

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
@Kerem, xenforo'nun null warez paylaşımları çok olduğu için kurulumlar elbette devam edecek.. ama tehlikeli onlar bende ilk öyle kurmuştum.. ben hosting'ten bile dosya kaybı yaşamıştım hatta hosting firmasını suçlamıştım dosyamı sildiniz diye.. meğer uzak masaüstü bağlantısıyla gitmiş erişim sağlamışlar.. Sonrada sağ olsun İlyas Ki..cı arkadaşla bir takasa girdik.. Lisanslandım ama onunda lisans hesabı bitti.. Bende artık orjinal dosyalar üzerinde oynama yaparak güncelledim hep..
Yani burası sağlam o konuda iyi'ki zamanında önem vermişimde yapmışım yoksa bu döviz zamanında zor lisanslanırdı burası..
O çakmacılar İRC forumlarından birileri.. Veyada çok çok yakınımızda olan sevdiğimiz insanlar (: Çıksınlar tutunamayan düşer abi oyunun kuralı bu :D

Bu işte çok başarılısınız ki taklit ve takip ediliyorsunuz.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bu işte çok başarılısınız ki taklit ve takip ediliyorsunuz.
Hayır burada olan mevzu o değil anlatamadım ben galiba :D Sitelerini benim sitem gibi göstermeleri.. Yani şöyle şimdi farklı birisiymişim gibi davranıp site açtığımı aslında inkar etmeme rağmen benim sitem'miş gibi tarzında dönen bir oyun var.. anlatamıyorum neyse :haha:

KeNo

Kıskançlık hapı olsun istiyorum!
İsim
Kenan
Memleket
Mersin
Neler dönüyor yine ara vermeye gelmiyor olayları kaçırıyorum :D