Forummeskeni.com sitesi kendi alanını oluşturuyor

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Başlık iddalı bir'şey.. Yapıyor'muş gibi oldu :D Dikkat çeker hem

Şu genel forum sıralaması olayından çıktık 1 ay'dır bunun üzerine bir arayış içindeydim.. Artık sloganla devam edeceğiz.. Attığımız slogan şuan için Bilmiyorsan sor, Biliyorsan paylaş.. Google üzerinde biraz araştırma yaptım bu sıralama kategorisinin anahtar kelimesinde boşluk yakaladım.. Yani biz genel forumların peşine değil.. Kendi anahtar kelimemizle biz birilerini peşimiz ardı kendi sıralamamıza çekeceğiz..

Yani normal üyeler bunu anlamayacaktır ama biraz teknik bilgisi olanlar için şöyle açıklıyım..
R10 sitesi en güzel verilecek bir örnek.. Burası frelance ve webmaster yazılım sitesi olarak görünmekte.. Ama kendisine has bir alanı var .. Webmaster aramalarında yok veya teknik aramalarda çıkmıyor.. Çünkü kendi alanını oluşturmuş ve bu onu taklit edilesi bir site haline getiriyor ..

Adsensse istatistiklerim'de genel forum sıralamasının ölü bir sıralama olduğunu gösteriyor bana .. Dün erken saatlerde kendi alanımızda sıralamaya girince günlük hit artışında 30'kadar bir fazlalık oldu organik olarak.. Biliyorsunuz burada uygulanan bir işlem en geç 1 gün içinde meyvesini veriyor sonuç olarak..

Slogan kalıcı değil zaman zaman meta açıklamalarını değiştire'bilirim.. Eski arama kalıntıları olarak genel forum sıralamasında yine varız ama ilk sıraları oynamıycaz artık .. O iş bitti şimdilik.. Hedef tekil ziyaretçileri en üst düzeye çıkarana kadar çalışmak..

Güzel bir şeyse yap. Sen başarırsın :)
Çok anlamadım konudan ama iyi bir şey sanırım

• Beğen
Tepkiler: LsR
Aceleci olma sloganı falan daha teferruatlı düşün öyle

• Beğen

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bence en güzel aşk peynir domates yada peynir karpuz bazen .. Kuşlar çok yalnız ve fok balıkları okey oynuyor

Kerem

Kız & Erkek Babası
Memleket
Isparta
Medeni Hal
Güzel bir düşünce, genel forum sitesi klasik bir başlık aslında. Çokta bir artısı yok forumlara ama bir yarış var, forumcularda o yarışa bir şekilde giriyor. Burası zaten bir şekilde kategorisinde ilk 5 e her türlü giriyor.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Güzel bir düşünce, genel forum sitesi klasik bir başlık aslında. Çokta bir artısı yok forumlara ama bir yarış var, forumcularda o yarışa bir şekilde giriyor. Burası zaten bir şekilde kategorisinde ilk 5 e her türlü giriyor.
Abi biz forumcular için genel forum yazıyoruzda.. Forumcular zaten forum sitelerini buluyor.. Örneklersek biz bile sende dahil bir çok ıssız site keşfettik neden? Çünkü forum geçmişimiz var bakıyoruz .. Forumcular forum sitesini bulur ya ben biraz sloganla yürüycem.. Şuan bu sloganın açığı var aramalarda bazı çıkan sonuçlara baktım burada ilke yerleşmek iyi olacak.. Zaten kimse olmadığı içinde ilkteyiz hemen :D Biraz tekil ziayretçi arttırdı.. Konularımız geyik içerikli olsa bile aramalara giriyor.. Zaten google güncelleme yaptı spam siteleri düşürmek için.. Onu fırsat bildim şuan bakalım ne olacak.. Google analiz ile google adsense analizler çok farklı.. Ben adsense'yi referans aldım bu sefer .. O reel görüntülenme ve tıklanmaları gösteriyor..

Kerem

Kız & Erkek Babası
Memleket
Isparta
Medeni Hal
Bende mesela genel forumlar başlığını kullanıyorum ama hala aklım etmez bir insan forum bulmak için neden genel forum diye aratır. :rolleyes: Hani avatar aratırsın, forum oyunu aratırsın vs vs konudan yürürsün. Sen biraz takıl seni bir izliyeyim, kopya çekerim belki :D Bu arada telefondaki ifadeleri neden kullanamıyorum. :cautious:

• Beğen

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Telefondaki ifadeler şuan kullanılmış olarak görünüyor niye kullanamıyor'sun? Hiç bir değşiklik dokunma falan yapılmadı 2 senedir neyse o halen :kzng2:Telefonunda'mı bişi var dsgsfdg

Genel forum başlığını birisi ossurmuş oda sıralama olmuş ya :haha:

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Cover