Forumda eşinle takılır'mıydın sorularının saçmalığı

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Hemen hemen her forumda bu başlık var ... evli olsan forumda internette olurmuydun sorusu... işte eşinle aynı yerde takılırmıydın sorusu...
Tanıdık arkadaşlarda var bu tür konulara cevap veren ama gayet mantıklı cevaplar yorumlar yapıyorlar.. bir kaç forumdada benim tanımadıklarım var onlarda çok salakca yorumlar yapıyorlar çünkü meshepleri geniş olduğu için herkesi kendileri gibi görüyorlar mesela..

Arkadaşlar .. sevgili yapıyorsunuz.. aynı mekanda forumda... sevgilinizin ne bok yediğini bilmiyorsunuz yazışma bitince ama evli insanın aynı forumda olmasına falan cart curt diyerek tehlike yok olmaz şu vardır bu vardır diyorsunuz... diyenler hep bekar.. evlenmeden o evlilik ortamını nasıl biliyorsunuz ?

Sevgilinle uzaktasın ve işiniz gücünüz gece sabaha karşı bel altı konuşmak flörtleriniz bu sizin.. evli insanlar aynı ev içindeler.. hangisi daha mantıklı sağlam ?
:haha: :haha:

Ya kusura bakmayın size gerizekalı demekten başka alternatifim yok :haha:

Ayrıca işi uygarlığa dökelim biraz... eşim benim tasmalı köpeğim değil atım değil... bende onun köpeği değilim eşşeği değilim... kimse kimsenin sahibi değil.. bu işlerin ana dalı sadakat ve yetişme şekliyle alakalıdır..

evlilik ile bekarlık arasındaki tek fark hayat arkadaşını göz önüne almışsındır.. güven sadakat (siz sakattat anlarsınız )... tüm bekarlara demiyorum ama zamanımızın tavırları söylemleri sizi çok eşli gösteriyor bununda anlamını siz biliyorsunuz...

bir kaç yerde gördümde burdan konusunu açayım dedim...

Ayrıca işi uygarlığa dökelim biraz... eşim benim tasmalı köpeğim değil atım değil... bende onun köpeği değilim eşşeği değilim... kimse kimsenin sahibi değil.. bu işlerin ana dalı sadakat ve yetişme şekliyle alakalıdır..

Senden beklenen cevaptı bu helal valla..:sml:

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
@İlkiz, ben eş olayına klasik bir bakış açısıyla bakıyorum.. onun annesi var babası var ... benimde annem var babam var... heleki ben duygusal bir insanım ve tek çocuğum' bunu en iyi benim anlamam lazım... anlamak içinde düşünmeme gerek yok' herkes birilerinin ana kuzusu.. kimse kimsenin ne sahibi ne hizmetçi'si...

Hiç bir insan yok'ki tek başına iradesiyle güçlü dursun' arkadaş ortamında'da bu geçerlidir.. önümdeki arkamı görür bende onun arkasını görürüm..

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Herkesin aklı başında ne olacağını görür yaptığından kendimiz sorumluyuz.Raconu götüren istediğini yapar.

• Beğen
Tepkiler: LsR