forumdan kız düşürmek

forumlarla aram yok olmasada bir çok kişiden daha iyi kullanırım basit şeyler bunlar ailem.net yada aile.net eskiden takıldığım yer varken msn adreslerini alıp sohbetin dibine vururduk çok kız düşerdi lan .d sonra büyüdükce boş iş olduğunu anladım

Minerva

Bekleyen her şey bir gün solar ve ölür. Bu bir papatya da olabilir veyahut bir umut da.

bPg20e
Kızlarda düşmesin :D

Of ya kadın erkek olsun ciddi ilişkileriniz olsun forumlarda kız düşürmek neki yapmayın allah aşkına

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Ben düşürdüm çoook aha bi tane melek denk geldi o'da beni düşürdü ... 15 16 17 senedir birbirinize düşüyoz... 11 12 yıldırda resmi düşüşüyoz jfkfkf

Aykut

Don't look back you're not going that way...
Meslek
Yönetici
Medeni Hal
Denesek mi :p :D

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Hacı... Paran yoksa iş zor... Şimdikiler gönül meselesi değil cep meselesi gelecek düşüntüsü... Ona göre düşerler... Demedi deme... Aşklar eskide kaldı geç kaldın geççç :haha:

Aykut

Don't look back you're not going that way...
Meslek
Yönetici
Medeni Hal
Hacı... Paran yoksa iş zor... Şimdikiler gönül meselesi değil cep meselesi gelecek düşüntüsü... Ona göre düşerler... Demedi deme... Aşklar eskide kaldı geç kaldın geççç :haha:
Bizim ki latife elbet )) Gencken oluyordu,tutku his macera artik adi neyse..Simdiler de sokaklar forum dusuren dusurene dedigin gibi parasi olana.)