forumda sözlük konusu kasmak

sözlük siteleri varken çok fark yaratacağını sanmam yinede arkadaş hatrına aslında farkı var aynı olmayan paylaşım olunca buna şahit olmuştum yalnız yinede bir sözlük sitesi gibi olmaz eğlence için güzel bir taktik yinede

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Benim en sevdiğim ve yaptığım şey ... Sözlük sitesiyle sözlük konularının bir alakası yok.. Nereye kendinden bir'şey girersen gir orası özgün bir site olur.. Ekşi bilmem ne o kadar sözlük vari değil'ken biz 2002'de almanya uzantılı rap forumlarında'da yapıyorduk bunu.. Kategori serbest alandı.. Sonradan forumlara sözlük olarak işlendi.. Yani aslında yaptığımız sözlük değil geyik...

Benim en sevdiğim ve yaptığım şey ... Sözlük sitesiyle sözlük konularının bir alakası yok.. Nereye kendinden bir'şey girersen gir orası özgün bir site olur.. Ekşi bilmem ne o kadar sözlük vari değil'ken biz 2002'de almanya uzantılı rap forumlarında'da yapıyorduk bunu.. Kategori serbest alandı.. Sonradan forumlara sözlük olarak işlendi.. Yani aslında yaptığımız sözlük değil geyik...
bizde bununla kafayı kırdık zaten sıkıntı stresin varsa bas konu içine yaygarayı hahaha