Forumculuk forumcu forum sitelerin'de takılma şeklinin aslı nedir?

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Ben size forumcu nedir net şekilde söylüyim...

Forumcu bir forum sitesinin üyesidir' anlamında forumcu değildir.. Forumcular düzenli konu açılımı yapar açtığı konuları okuyarak açtıkları için kendi bilgilerine ekleme yapmış olurlar..

Günümüzde'ki forumculuk ise.. Forum oyunlarında erkek kız olarak takılmak sevgili olmak laklak yapmaktır..
Lak lak dediğime bakmayın kötü anlamda demiyorum bunlarda forumların lokomotiv'görevini üstlenirler olmazsa olmazlarıdır..
Ama gerçekten bir forumcu tanımlayacak olursak düzenli konu açılımı yapan' özgün yada özgün değil fark etmez açtığı konu hakkında kendisininde bilgilenmesi o kişiyi forumcu yapar..

Buraya yüzlerce anlam girile'bilir..

Forum sitelerin'de özgünlük aranmaz özgünlük seo uydurması diğer siteler için daha çok geçerlidir.. Ve o bir ticari eylem tabirdir.. Forum siteleri kurulurken toplanmak için kurulur bir çatı altında.. İlk hedef dünya'ya açılmak değildir.. Yardımlaşmadır..

Forum sitelerin'de özgünlük aranmaz özgünlük seo uydurması diğer siteler için daha çok geçerlidir.. Ve o bir ticari eylem tabirdir.. Forum siteleri kurulurken toplanmak için kurulur bir çatı altında.. İlk hedef dünya'ya açılmak değildir.. Yardımlaşmadır..
Son cümlelerini çok beğendim cuk diye oturuyor.