Forumcu Reis

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
@forumcu reis bu arkadaş eski bir üye ama yeni yeni aktiflik sağlıyor.. tanıyanları bekleriz yorumlaması için :) İçim'den geldi konusunu açmak istedim .. Sakıncası yoktur umarım..

Son günlerde gözüme çarpıyor aktifliği.Fazla tanımıyorum ama foruma yakışan bir arkadaş

Medeni Hal
Forumu açtıktan 3 gün sonra üye olmuştu birdaha görmedik :D 2 yıl sonra aktif oldu tanımıyorum. ^^

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bende tanımıyorum ama sanırım tanıtım yaptığım sitelerden birisi diye tahmin ediyorum :cool: İlla normal forumlardan tanıyan çıkar bence :cpkn:

Forumu açtıktan 3 gün sonra üye olmuştu birdaha görmedik :D 2 yıl sonra aktif oldu tanımıyorum. ^^
O sıralar webmaster forum sitelerinde takılıyordum tabi orada siteyi gördüm gelenek olduğu üzere üye oldum. Yaşadığım mesleki süreçten dolayı 2 yıldan beri yoğun olarak takıldığım bir forum sitesi vardı geçenlerde siteye veda ettim. Ama ara ara buraya misafir olarak geldim. Forumda yazmak alışkanlık olduğundan birazda burada yazalım. :)

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
@forumcu reis, Vay :D webmaster forum geçmişin varsa tamamdır.. Öyle yerlerde bulunanların kafa yapısı açık olur düz mantık insan değildirler... Ben seni şahsen bilmiyorum ama bazı yorumların falan konuları ciddiye aldığını gösteriyor.. Ki ben ironi yapan birisiyim onları bile ciddiyetle yorumluyorsun bana göre güzel bir'şey bu ..

Aylar sonra tekrar sitedeyim deprem, iş süreci, yoğunluk vs derken burayı unutmuştum bugün aklıma geldi.

Geri
Üst Alt