FM Tag İstekleriniz

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bu konudaki istekler root girişli kurucu bazlı olduğu için site sahipleri düzenleye bilmektedir.. eklentinin mantığı bizdeki o şekildedir.. burada kodlu v.b isterklerde admin ve moderatörler size yardımcı olamaya bilir.. O yüzden burada @Destina ve @Charismax kurucuları beklemeniz gerekmekterdir..

Medeni Hal

saphira

Tonton Nine

@Charismax beyefendi mümkün ise "minik ejderya" yazan yere torak rengi "tonton nine" yazabilir miyiz ?

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
@Charismax beyefendi mümkün ise "minik ejderya" yazan yere torak rengi "tonton nine" yazabilir miyiz ?
Torak rengi ne tonton nine ? ben renklerden anlamam ya kodlarını at yada direk düz renk söyle.. :skr:
Ben yine baktım internetten böyle bir ton çıktı kahvre rengi orta koyusu açık koyusu diye yaptım işte :D Oldu herhalde..

saphira

Tonton Nine

Torak rengi ne tonton nine ? ben renklerden anlamam ya kodlarını at yada direk düz renk söyle.. :skr:
Ben yine baktım internetten böyle bir ton çıktı kahvre rengi orta koyusu açık koyusu diye yaptım işte :D Oldu herhalde..

teşekkür ederim konuştuk bu konuyu zaten ben orada toprak yazmak istemiştim =)))

• Haha
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Toprağın bol olsun yaptık işte ?