Yeni Tema Fm-2

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Temanın adını Fm-2 koydum oldu ... Feriha duy sesimi ...

Tema mera mı mare mi ulan..... neyse eski sürüm bir tema .. biz son sürüm olduğumuz için olmuyordu... Neyse ne lan .. uyarladık güncelledik yaptık işte.. Hayırlı uğurlu olsun...

Beğenmeyen olursa tema önersin kardeşim :D Bi ton inceleri var bir ton'da fonksiyonları var.. Canlı canlı işleyeyim dedim.. arka fon'da fonksiyonları çıkardım çalışmıyordu eşşeğlu eşşek şimdi çalışıyor her birşeyi ama posbit avatar kare bizim... Ah bir normal xenforo kullansanız ne şekil yıldızlı beşgen sekizgen avatar şekilleri varda... İşte mahrum kalıyoruz .. :D

@Destina eline sağlık eline .. kıracam ben şimdi pc' yi falan hastayım lağğğğn

Tema daha tam bitmedi :D Koydum gitti...

İsim
Abdullah
Memleket
Gaziantep
Medeni Hal
Mobilde şimdilik iyi görünüyor. Daha sonra ayrıntılı incelerim elinize sağlık :D

Medeni Hal
Mecbur beğeneceksiniz kardeşim kavga ettik diyorum. :T: ben kendi pc'mden istediğim şekil yapıyorum o kendi pc'sinden istediği şekil yapınca anlaşmazlık oluyor. :T: bi ayar yapıyorum başka ayara geçince eski yaptığım ayarı siliyor. :T: bende onun yaptığı ayarı siliyorum. :T: sonunda tek pc de yapmaya karar verdik ama bu sefer de mouse kavgasına girdik ben yapacam, hayır ben yapacam. :T: bu işler kolay olmuyor. :T:

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Yani anlayacağınız tema özel tema olarak ele alındı biz yine bunu default tema üzerin'de işledik.. Yapımcısı gelse bu benim temam değil kardeşim yeni bir tema yapmışsınız elinize sağlık der sdfsdf

Abi çile'den çıktım.. Benim ekran renk fosforum başka ben başka görüyorum renkleri.. Hatun başka görüyor.. Birde öksür tıksır kafayı yedim.. Mause benim bende duracak.. Ben reisim ama :cy1:

İsim
Abdullah
Memleket
Gaziantep
Medeni Hal
Mecbur beğeneceksiniz kardeşim kavga ettik diyorum. :T: ben kendi pc'mden istediğim şekil yapıyorum o kendi pc'sinden istediği şekil yapınca anlaşmazlık oluyor. :T: bi ayar yapıyorum başka ayara geçince eski yaptığım ayarı siliyor. :T: bende onun yaptığı ayarı siliyorum. :T: sonunda tek pc de yapmaya karar verdik ama bu sefer de mouse kavgasına girdik ben yapacam, hayır ben yapacam. :T: bu işler kolay olmuyor. :T:
Tamam beğendim sjsjdjd :D

İsim
Abdullah
Memleket
Gaziantep
Medeni Hal
Yani anlayacağınız tema özel tema olarak ele alındı biz yine bunu default tema üzerin'de işledik.. Yapımcısı gelse bu benim temam değil kardeşim yeni bir tema yapmışsınız elinize sağlık der sdfsdf

Abi çile'den çıktım.. Benim ekran renk fosforum başka ben başka görüyorum renkleri.. Hatun başka görüyor.. Birde öksür tıksır kafayı yedim.. Mause benim bende duracak.. Ben reisim ama :cy1:
Mausunu da al git demesine az kalmış bence ucuz kurulmuşsun öyle görünüyor :D

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Mausunu da al git demesine az kalmış bence ucuz kurulmuşsun öyle görünüyor :D
Default tema gibi değil.. yemiyor kod' bizde default temaya istediğimiz alanları kodladık sonra renklendirmesine baktık.. bakim kaç saat olmuş .. 9 - 10 saat olmuş.. Yuh

Geri
Üst Alt