Destina

Medeni Hal
Ne oluyor kardeşim ne bu tantana? :T: kim kime asılıyor? Müsade etmem. ajdjfldmld

Yazdıklarını okuyunca eskilere gittim kanka ve anladım ki kaç yaşına gelirsek gelelim forum ortamları hiç değişmiyormuş :) uzun uzun yazmak istemiyorum zamanında sen resim paylaştıkça gıcık olup düşmanlık yapan çok olmuştu demedikleri kalmamıştı 17 18 yaşında birine komple estetik bu diyerek küçülmüşlerdi :) o zamanlar forum buluşmaları çok sık oluyordu sen en sonunda birtanesine gelip seni görenlerin gerçek mi lan bu? dedirtecek kadar ağızlarını açık bırakmıştın çok güzeldin şimdi dahada güzelleşmişsin 30 yaş kadının en güzel olduğu yaştır :) gamzelerine diyecek lafım yok buluşmada senin dışında kimsede yoktu her gülmende gamzelerine hayran hayran baktırıyordun sana çok yakışıyor. Fatihle bir ömür boyu mutluluklarınız olsun artık dejavu yaşamıyalım bizim 18 yaşında yaşadıklarımızı insanlar 30unda yapıyor ya olmuyor ayıptır olgunlaşsınlar başkasını kıskanmak yerine kendilerine özgüvenleri olsun foruma alışamadım nereye basacağımı şaşırıyorum alışsam daha çok zaman geçiricem ama wp de yetiyor bize elimden geldiğince uğruyorum yada sen niye gelmiyon lan reelden tek seni çağırdım dediğinde :D

Ben de bu destinaaa ne hatunnn diyorum maşallah maşallah

insanlar neden bu kadar boşş :D

valla yalan yok şu forum ortamında tanıdığım hatta real hayatımıda katarsam tanıdığım en güzel kadınlar arasında top 5lerdesin benim için.
yalakalık için söylemiyorum hee gerçekten çok güzelsin maşşaaalah.
nazar değmesin.
10 numara 5 yıldız hatunsun ;kk;

Eşiyle paylaştığı resimi görmüştüm. Gerçeği bu resimden daha güzel. Bir yastıkta kocayın

• Beğen
Tepkiler: LsR
Medeni Hal
Yazdıklarını okuyunca eskilere gittim kanka ve anladım ki kaç yaşına gelirsek gelelim forum ortamları hiç değişmiyormuş :) uzun uzun yazmak istemiyorum zamanında sen resim paylaştıkça gıcık olup düşmanlık yapan çok olmuştu demedikleri kalmamıştı 17 18 yaşında birine komple estetik bu diyerek küçülmüşlerdi :) o zamanlar forum buluşmaları çok sık oluyordu sen en sonunda birtanesine gelip seni görenlerin gerçek mi lan bu? dedirtecek kadar ağızlarını açık bırakmıştın çok güzeldin şimdi dahada güzelleşmişsin 30 yaş kadının en güzel olduğu yaştır :) gamzelerine diyecek lafım yok buluşmada senin dışında kimsede yoktu her gülmende gamzelerine hayran hayran baktırıyordun sana çok yakışıyor. Fatihle bir ömür boyu mutluluklarınız olsun artık dejavu yaşamıyalım bizim 18 yaşında yaşadıklarımızı insanlar 30unda yapıyor ya olmuyor ayıptır olgunlaşsınlar başkasını kıskanmak yerine kendilerine özgüvenleri olsun foruma alışamadım nereye basacağımı şaşırıyorum alışsam daha çok zaman geçiricem ama wp de yetiyor bize elimden geldiğince uğruyorum yada sen niye gelmiyon lan reelden tek seni çağırdım dediğinde :D
dsjkhgfskjhgsd o değil de kanka bu düşman elebaşlarından Ayşegül ve Zehranın beni gördüklerindeki surat ifadelerini ölsem unutmam, bak unutmamışım :D gt etmeye bayıldığımı bilirsin :D amacım oydu sadece yoksa çok durmadım biliyorsun, onlarla aynı ortamda ne durucam karakter sahibi olsalardı gelmezlerdi çünkü benden sonra isimlerini yazdırmışlardı, onların isimlerini görsem yine gelmezdim merak işte insanı öldürür. :D :D Fatih askerdeydi yanlış hatırlamıyorsam hatta beni göremediğine üzülmüştü dsjofhgsjhkg

Ben de bu destinaaa ne hatunnn diyorum maşallah maşallah
Hepimize maşaAllah canım. ;kk;

insanlar neden bu kadar boşş :D

valla yalan yok şu forum ortamında tanıdığım hatta real hayatımıda katarsam tanıdığım en güzel kadınlar arasında top 5lerdesin benim için.
yalakalık için söylemiyorum hee gerçekten çok güzelsin maşşaaalah.
nazar değmesin.
10 numara 5 yıldız hatunsun ;kk;
Boşlukları dolduruyorum haha :D
Kız güzel olsam ne, olmasam ne :D evliyim diyorum alan almış diyorum yani kıyaslama yapması bile saçma sanki koca bulma yarışı yapıyor :D ee o kulvarda da geçmişim onuda neyse :D 30unu geçmiş hala forumlardan sevgili, koca arıyor bana laf eden moruk. sdgojhdfıgh

Eşiyle paylaştığı resimi görmüştüm. Gerçeği bu resimden daha güzel. Bir yastıkta kocayın
Sağol canım. ;kk;

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Ben bu zamana kadar buralarda gördüm'ki kim neye inanmak isterse ona inanıyor.. Yardım için fitili insanların götüne sokarsın... Bana kazık soktu diye zamanı gelince onu çevirirler sana karşı... O' yüzden kimin kime ne dediğinin pek önemi yok.. Görsel belli realistlik belli.. Yani dedi kodu ona şurdan çıkarttı muhabbeti yapmayın düet yapın .. Dönen kulisler her'yerde standarttır.. ' da ' büyük lokma olayı var.. Herkes kendi işine baksın .. Olgun kafaların cahillerle ip atlamaya tutuşması gibi ..

Hele'ki tip konusu beden konusundan yürünürse bu iş çirkinleşir.. Elinize alırsınız uzuvları.. Bugün'e kadar biz hiç resimler'den yada tiplerden vurmadık.. Allah yaratmış herkes'i herkese bir tip sima vermiş.. Ama güzel yaratmış ama içi çirkin yaratmış.. Yani burdan yürülmez ama lafını yapıyorsanız buyrun size gizem düğümlerini çözün... Arkada 30 erkekle sevgili duygusal konuşması yapıp forumlar'da hanımcılığı oynamayın.. Konuştuklarınız arkadaşlarımız ve bizi sevmediklerini alakalarının olmadıklarını söyleyenler.. Bu kızların aptallığı bu.. İnanıyorlar ve inandırdıklarını sanıyorlar... Lopez'lerin geceliği dışarıda 300 tl ' kaliteliyim diye geziyorlar.. Forumda'kiler ise kezbanlıklarıyla dağ al sat yapıyorlar.. Bi çüktürün gidin la .. Entrika türetmiş aile çocukları.. Biraz insanlık konuşun bak bana düştüm kalktım elimden tutanlarım oldu neden? İnsanım insanlar .. boş işlerle uğraşmayın... En azından fiziksel girmeyin.. Mal ortada ürün bu ağam der çekilir elin oğlu elin kızı size.. Örneklememiz şuan mevcutuyemiz..

Rap yapasım geldi... ver beati kanka sdfgsfg

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Seyyar karı il il geziyordur o :haha:

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
la olim hepimiz çirkiniz ya ... en güzeli acun ... gerisi boş.. adam zengin ...