Destina

Telefondan girince direk sözlük konusu sandım resimmiş ;gkk;daha öncede dedim iyiki erkek değilim yoksa @Charismax falan dinlemezdim kusura bakma :D sana onu diyenlerin senden daha güzel olmaları gerekiyor değillerse kıskançlıktan ibaret bizde kadınız sonuçta kendilerini kandırmasınlar hep mutlu olun boşuna takıyorsun :addf;

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Erkek olsaydım aşık olmuştum evli olduğuna bakmaz ayartmaya çalışırdım diyorum dürüstlükte 5 para etmiyor dimi :D mutluluklar enişte :kh;

İyi ki ha hemen kapmadı karını ne dediki kıskanç adam anam bu gözleri emini fsltaşı gibi olmuştur şimdi...:gz;
La ne alakası var ... daha geçen yavşağın birisi aşık oldum çekti hatuna... bilmiyor'muş evli olduğunu.. he yersen .. :D neslihanın öyle kişilere cevabı'da tavrıda vardır her'zaman... o yüzden ben şey yapmam bilirim yani :D 11 yılda çok şey gördüm bacılar... sıkıntı tinne :haha:

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bir kere ben güzellik almadım... karakter aldım ... vücut geçici şeyler... 2 3 sene sonra iskeletten farkımız kalmaya'bilir ama kafa içindeki hep durur orda... bizim insani şeylerimiz farklıdır.. büyüyünce anlarsınız sdfsdf

Bir kere ben güzellik almadım... karakter aldım ... vücut geçici şeyler... 2 3 sene sonra iskeletten farkımız kalmaya'bilir ama kafa içindeki hep durur orda... bizim insani şeylerimiz farklıdır.. büyüyünce anlarsınız sdfsdf
Ya enişte :D çirkin olsa sırf karakterinden dolayı alacaktın yani hadi inandık :p erkek milleti güzellik aramaz mı

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Ya enişte :D çirkin olsa sırf karakterinden dolayı alacaktın yani hadi inandık :p erkek milleti güzellik aramaz mı
Yahu güzeli çekmek için güzel olmak lazım... o faktörlere bakarsak şimdi bende kendimi yakışık'mı ilan edeyim :D Kafa yapısı önemli... Biz birbirimizi görmedik ki mesela .. Yani dediğin şeyler reel görüşenler içindir.. Yada şimdiki zamanlar içindir.. bizim zaman kavramımız şuan sizin idrak edebileceğiniz bir'şey değil :D Geçmiş zamanın milenyumu bizimkisi başka ..

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal