Destina

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Ben kendimi birilerine beğendirip sevgili yada koca aramıyorum
Canım farkında mısın bilmiyorum ama ben evliyim. :D
Füze atmışsın... intihar etmeleri lazım .. Ben kız olsam bunun ucu bana değse.. Ben intihar ederim .. Hadi öl ' :D
Eşşekle atın sidik yarıştırması gibi bişey olsa gerek bu .. Ben dişi atışmasına girmiyorum... Vurgu yaptım kaçıyorum .. Kolay gelsin.. Hayırlı itiş kakışlar... Kakışılana allah yardım etsin.. Vallahi füze atmış bak.. Üzüldüm şimdi karşı kişiye :D

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Atom bombası attın bee. akdndlmdl
Lan kızın omuzları yok... çevresinde olan pervaneleride bir iki ay çalışıp burun falan taktırıyorlar.. joker filmini izlesinler bak o adamın burnu daha yakışır yani.. palyanço la bunlar.. alayı soytarı .. çoluk çocuk sünepe hep :D yani bu tür insanlarla siteden siteye atışmaya bile üzülüp eriniyorum.. Yazık yani insan neden kendisini düşkün' bir duruma düşürür'ki .. Müşkül olsun hadi şimdi düşkün durum diye yazmayı bilmiyorlar demesinler..

Dişi sineğin peşine 10 erkek sinek takılmış' dişi sinek birisine pas vermiş.. Meğer erkek sinekler dişi olduğu için'değil kanadın'da olan bok için sıraya girmişler... Hani şimdi göz nizam illa görecelidir'de .. Yani bilmiyorum boyut ebat farklı - kulvar farkı var ... Neyse kız şeyleri bunlar ben erkeklerle atışayım ...

Medeni Hal
Lan kızın omuzları yok... çevresinde olan pervaneleride bir iki ay çalışıp burun falan taktırıyorlar.. joker filmini izlesinler bak o adamın burnu daha yakışır yani.. palyanço la bunlar.. alayı soytarı .. çoluk çocuk sünepe hep :D yani bu tür insanlarla siteden siteye atışmaya bile üzülüp eriniyorum.. Yazık yani insan neden kendisini düşkün' bir duruma düşürür'ki .. Müşkül olsun hadi şimdi düşkün durum diye yazmayı bilmiyorlar demesinler..

Dişi sineğin peşine 10 erkek sinek takılmış' dişi sinek birisine pas vermiş.. Meğer erkek sinekler dişi olduğu için'değil kanadın'da olan bok için sıraya girmişler... Hani şimdi göz nizam illa görecelidir'de .. Yani bilmiyorum boyut ebat farklı - kulvar farkı var ... Neyse kız şeyleri bunlar ben erkeklerle atışayım ...

Yok yani sizene benden dimi? Hani evliyim ya ben kocam var sen oluyorsun. :D beni beğenmişsin falan :D onların güzel yada değil diye kıyaslama sebebi ne nikahınamı alcaklar? :D amaan neyse minnak burnum acıyor gribim.;nezle;

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Yok yani sizene benden dimi? Hani evliyim ya ben kocam var sen oluyorsun. :D beni beğenmişsin falan :D onların güzel yada değil diye kıyaslama sebebi ne nikahınamı alcaklar? :D amaan neyse minnak burnum acıyor gribim.;nezle;
Yav eksik olan eksiğini onda görünce kıskanır'mış .. Ne diyim şimdi.. bana irkek lazım kıza ben bişi atarsam kocalarını çağırır.. gelsinler ama neyse iyi şeyler yazmıycam ben :haha: sen füze .. roket atar... uzay mekiğini göndermiş'sin.. karşılayana helal olsun.. bişi demiyorum.. Ama bence ölsün' yani yazık günah' bu şekilde yaşanmaz ..

Bir dakika aşşağıda gülücem..

:F; bu napıyo lan ..

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Hee tamam o zaman :haha: :G;

Valla eve geldim merakımdan açtım zaten biliyordum da kısaca afedersiniz onu diyen halt etmiş kimse ne güldüm ya ....hasta halindeki hali bu ağız burun hokka gibi hem napacaksız :öp;