Charismax

Arkadaşlar kendisini tanımıyorum... elinde değnekle sokakta gördüm.. sadece nasılsın dedim hepsi o.. kim bu ya ?
bende o kadar saklamıştım halbukisi değeneği :D
nasıl bir göz merceğidir haay maşşalah :D

• Haha
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
İsim
Halim Selim
Memleket
Kırıkkale
Meslek
Kuruyemişci
Üye sözlüğüne girip yazmak istedim yemin ederim bak ya cin .d.d
Yada olgunluğunu tastamam tamamlamış .d
Yenilir yutulur cinsten olmayan doğru tespitleri var
Aynı fikirdeyim tanıdıkca dalgaya vurma sebebini haklı buluyorum

• Haha
Fatih çok başka harika bir insan dobra, şakacı, kibar ve en önemlisi çocuk ruhunu hiç öldürmeyen birisi yüz yüze sohbeti 10 numaradır gülmekten kırar geçirir :D

• Haha

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Fatih çok başka harika bir insan dobra, şakacı, kibar ve en önemlisi çocuk ruhunu hiç öldürmeyen birisi yüz yüze sohbeti 10 numaradır gülmekten kırar geçirir :D
Ben burda ve başka yerlerde reel durumları çok açmıyorum .. burda neysem reel'de o diyorum.. ama seninle reel'den varız orayı buraya çıtlatma bence :D Canları çeker sonra.. Teşekkür ederim.. ( ben boşuna reel'den insan çağırmayalım demiyorum işte .. bütün sırrı bozdun yaaa ) :haha:

Teşekkür ederim :giggle:

İsim
Halim Selim
Memleket
Kırıkkale
Meslek
Kuruyemişci
Şu siteyle fazla oynamasa tam olacak da olmuyor. Kısa zamanda çok değişim yapıyor .d

En sevdiğim huyu çok vicdanlı ve yardımsever oluşudur.

Destinys

Sevmek için sebep aramadım hiç, sesi yetti kalbime.”

Medeni Hal
Kumam oluyor kendisi

Memleket
Samsun
Hiç tanımadığım bir beyefendi öyle olmasına rağmen 2 saatten fazla yazıştım kendisiyle. Anlamıyordum zor birisi sonradan masum bir insan olduğunu anladım. Bana şu sen olabilir misin? imalarında bulunsa bile kendisini ikna ettiğime eminim. Çok tehlikeli yazma şekli var ben bunu anladım yani. Allah onunla geçinemeyenlere yardım etsin. Eşi kendisi olduğu gibi yansıyan gerçek gizemlerini hayatlarında taşıyan bir aile diyorum ben. Birde aşırı uzun yazıyor :D

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Hiç tanımadığım bir beyefendi öyle olmasına rağmen 2 saatten fazla yazıştım kendisiyle. Anlamıyordum zor birisi sonradan masum bir insan olduğunu anladım. Bana şu sen olabilir misin? imalarında bulunsa bile kendisini ikna ettiğime eminim. Çok tehlikeli yazma şekli var ben bunu anladım yani. Allah onunla geçinemeyenlere yardım etsin. Eşi kendisi olduğu gibi yansıyan gerçek gizemlerini hayatlarında taşıyan bir aile diyorum ben. Birde aşırı uzun yazıyor :D
Sen fakesin ya sus sen... Millet şimdi kendi kendime konuştuğumu anlıycak.. Dediğim 2 forumu bana maal etcekler sonra.. :sneaky: Bu arada teşekkür ederim düşüncelerin için... Ama gerenks yok .. Ben doğuştan gizemliyim... Hatta adım gizem'miş sonradan fatih yapmışlar... Ondan' o sdsdgf