Charismax Feat hasnicktir - HasssDelirmece

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
hasnicktir arkadaşıma bana katıldığı için çok teşekkür ediyorum...

Charismax Feat hasnicktir - HasssDelirmece

Fatih:

bugün zengin olma hayali kurmuycam zengin oldum seni bulunca
varlığının değerini bilemiycem insanım nankörlüğümle biraz buğuzlanıcam
kaybetme korkusu yaşadığımda seni daha çok sevicem
ben insanım bu duyguları her serzeneşimde yaşadıkca hamlığımdan bir derece daha pişicem

anlatımlarım karışık diyorlar'ki bu adam kendisiyle barışık
öyle bir özgüveni var'ki görmüyor hatalarını şeytanıyla yarışır
hatalarım benim tecrübe edinişlerim tecrübeler bu devirde acı deneyim gerektirir
ya kaybedersin ya kazanırsın iki sonucuda hazırlıklı olmalısın imtihanlar insanları geliştirir

aşk dediğin şey göreceli olmalı bir organın bir organa senkronizesi
sevgi dediğin şey görünmeyen bir dalga frekansı adını ne koyarsan sevdiğin o'dur sekans'ı
nefret duygusuyla yaşayanlar gerçek bulgusunu bulmuş olanlar onaları çok sevin onlar şevkate ihtiyacı olanlar
azdırıyor kötülüklerin çözümleri beni azdıkca çözüm üretme adına öldürüyorum kötü gülyabani'leri
fahiş bir gaddarlık çöktü üstüme yinede sevindiriyorum dostum dediğim tüm cürümleri

hasnicktir:

bir şiir, bir söz , bir şarkı hep mi kanatır yaralarımı... bir zamanlar aşkınla nefes almamı sağladığın yüreğimde , yaktığın ateşlerle kora döndüm ben senle...

yaralıydım... daha da yaralandım seninle.. ve hala kanaya kanaya seviyorum seni yinede...
ama yoruldum sevmekten, özlemekten ve ümit etmekten...
bilki bıraktığın emanetinle hayattayım ben ...

ben bile bu kadar sevdiğimi bilmezken sen nerden bilesin sana olan sevgimi.. Sahi sevgilim sen hiç sahiden sevdin mi beni

Fatih:

Zemher ayının ilk esintisin'de beklediğini alacaksın zemheri soğuklarında aşkımız ile ısınacaksın
Ama dur bekle bir ters durum gelişti kalbim'de ürkektin ürkekliğin vahşileşti nedense
Bir şiir bir söz ve'dahi bir şarkı kanatıyorsa yaralarını' nasıl dayanacaksın kor ateş 'ten' ısısında'ki bu zulme?
Hem aşk nefes aldırır hem soluk keser' aşk dediğin duyguyu abartmamak gerek boğazla gitsin
İyilik yap denize at mantığını bilirsin'? Aşkı'da o mantıkla hazmedersen unutup gidersin..

Ben kimseleri sevemem sevdiğim an erişemezsem devamını getiremem
Psikolojimin özverisi bu anlaşmazlık içinde olan yanlarımı zorla sana ikna edemem
Sen ikna olmuşlardansın.. Yaralısın kanayansın ben bir yara bandı değilim sana deva için binlerce kez ölemem..
Ben asla sevemem sevilenler yanında yerimi alırım sadece' aksi bir karar veremem

hasnicktir:

sevgilim ... hep korkuyla yaşadım ben seni , sevgini, sevgimi.. sevilmemişlikti belki ürkekliliğimin sebebi... ama korkuyorum diyede hiç vazgeçmedim senden ,sevginden ....

yanında , arkanda değildim ben senin... yaralamasınlar diye seni sözleriyle, bakışlarıyla önünde durup siper

olmakla mükellefti sevgim...

yanmaktan korkmak değildi benim derdim...şayet bu olsaydı derdim seve seve ayrı düşmezdim senden

ama isterdim ki büyük bi cesaretle kabul ettiğim aşkın yaksın yüreğimi... yanayım sevginle , yanayım seninle...

ve son bulurken hayatım varlığın olsun yanımda istedim...

yoksan da bu dünyada sana kavuşma mutluluğu sarsın bedenimi istedim...

velhasıl ilk ve tek sevdiğim ben yanmaktan korkmadım.. sen de yakmakta tereddüt etmedin beni..

Fatih:

Korku insanın en güzel katığıdır korkunun cesareti vardır vaad edilenler gibi
Cehennem ve cennet gibidir hangi yolda gideceğin önemlidir
Misali inançlı ve inançsız insanların bilmediklerinden korkması bildikleriylede kibirlenmesi gibi
Biz bunlardan hangisi? sevgili? yoksa iki kalemin çatışmasından çıkan hicivin sam yelisi mi? (sen kuru rüzgar ben ateş)
El cevap - hiç biri, biz kalemin serenatında sürtünen sayfanın o içindeki gıcıklama hissi
Belkide bilinmeyen o duyguların olasılık ihtimalindeki metematiği' kim'bilir?

Sevgim sevgin bir zırh olabilir mi bir sevgi insanı ne kadar vakit ayakta tutabilir?
Korumak korunmak sevginin işi mi? belki'de sevgi dediğimiz o şey bedenlerin birleşimi
Aşk sevginin odunu hasrette ateşi peki özlem duygusu nefret ile ilişkili mi?
Yürek bir yangın yeridir söndüren yüreğin ev sahibidir..
Ev sahibi hamilince kendi yetkisinde kiracısını bilir
Kiracı olanın fikri sorulmazsa yangın yerinin izi nasıl silinir?

hasnicktir:

gecenin karanlığından gün doğarken yeryüzüne, yeni umutlar müjdeliyor her yüreğe...

insanoğlunun panzerihidir her yeni gün... kabul etsede, etmesede bir doğuştur tüm hislere...neler yaşanacağını bilmeden oynanan bi kumardan

nasıl zarar etmeden çıkar ki insanoğlu...kader denen yazgıyı yazan ben ve iradem değilse

nasıl ve neden sınanırım oyuncak gibi her dertte...bahşedilen kötülüğün nedeni neden yaradan değilde

yaradılan oluyor yeryüzünde...

çok mu zor bahşedilen hayatı güzel ve mutlu kılmak evrende.. sınanıyorsa bir anne evlat acısıyla varolan cehennem

kimin umrunda

Fatih:

edebimi çaldılar benden edep gitti terbiyem terbiyesiz oldu gül yüzüm gülmez oldu
güllerim soldu içimde uçuşan kelebekler masum bir çocuk oldu' hayallerim mahvoldu
gözümün önünde duran benliğimin yansıması aynada bir nebze yansırdı görünmez oldu
kendimi tanıyamıyorum devir alemin tersine devrim devrimciyim diyen zenginlerin malikanesinde
gariban artık emekçi çalışan fakir sokakta zengin sarayda kral çıplak diyen her birey hapis hayatında

bir kusurun varsa anlatılan bin olur bir dostun varsa sırların bozulur
düşman devrindeyiz düşmanları çoğaltın tanıdık düşman yabancı dosttan daha ehemniyetli
elzem olan her'şeyin tersi döndü türkiye güzel ülkemin sosyoloji yapısı develerin gölgesinde
asfaltta deve ne gezer deme deve' yakında göreceğin manzaranın habercisi okuyorsun şu'an demedi deme

aşk bile yaşanmıyor artık sevgiler bile sahte
komşumun karısı güzel kocası şerefsiz kahpe
o zaman komşuma bir iyilik yapayım kocasınada darbe
gel komşu karım gitti yatağımın markası yok açalım kanepe

iki kişi birbirini bildikten sonra sorun yokmuş
bile isteye koynuna giren kadının günahı çok'muş
her vatandaş bir nebzede olsa siyasetten anlayacakmış
cebimiz boş karnımız aç siaysettin amcaları bizi refaha sokacakmış

hasnicktir:

vatan topraklarında , kimliğim üzerinden edepsizleşildi en yüksek mertebeden çocukluğumdan vurdular
yaktılar sivasta, doğurdular zorla çorumda anne karnındaki sabileri
ölü bedenler kaç kere öldürülür gösterdiler bize
dağladılar maraşta acılarımızı
sizler sefa sürüp, sessiz sedasız izlerken kan kusturdular bize
yoktunuz
bizden masumiyetimizi çalanların ,edepten bahsedip edepsizleşenlerin varlığında yok ettiniz bizleri
herşeye rağmen bu vatanı severken bizler
bizden birer sizler yarattınız ellerinizle

az sevmek yoktu benim sevgimde ...kararır gözlerim, delirir ruhum, uçar bedenim
seni sevdim, sana (bize) inandım...herkese karşı duruşum, bizi savunuşum, mücadelem, hüsranla sonuçlansada
hala seviyorum seni
ülkem gibi sevgilim...
sende güzel sevemedin beni.... hoyratça savurup, edepsizce yok ettin bizi...
girdiğim yol ayrımında , aldığım kararda tabiki sevilmeyip vatan haini ilan edilecektim bu topraklarda ve yüreğinde,
tıpkı ülkem gibi

ama genede vazgeçmedim size olan sevgimden...
dedim ya az sevmek yoktu yüreğimde... kovulsamda
topraklarınızdan, sürgün edilsemde yüreğinden
sizler benim can suyum oldunuz ilk , tek ve mecburi istikametim olarak

Çok uyumlu olmuş emeğinize sağlık.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Teşekkürler...

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal

Bükre

İhmal ettiğin herşey ölür
bPg20e
Daha önce okumuştum yorum yazmayı es geçmişim. :) gayet güzeldi emeğinize sağlık.

Gayet uyumlu olmuş sözler güzel :ce;