Charismax feat Astrea - Geçmişin Tozu

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Chrismax

Adım adım takip eder dertler.. Pert etmek için fırsat arar.. Aklım olumsuzlukları barındırır olumlu olan her'şeye savaş açar.. Akıllı geçinirim akılsızlar'dan dost edinirim.. Aklımın aklını alan akıllı bir kişiyi bulduğumda .. sanırım istemeden imha ederim... Ruhum soyut olabilir ben somut gibi taşıyorum.. Bedenime ağır gelen bir'şey var adını şanını bilmiyorum.. İçimde' bir ben mi var? Yoksa içimde bir sen mi? Bilinmezlikler ürkütüyor.. Ürktükce benim kalemim daha çok güçleniyor..

Astrea

geçmişin dost kazıkları af diler benden her gece.. birer yarar ile kalır unutamazsın yapılanı.... şimdi oturup dinlersin gelecekmiş gibi o ses oysa sadece benim adımla anılırsın kaypaklığın kaybolsun diye

Charismax

Geçmişi unutmak zordur unuttum dediğin anlar hep hatırlanan kazıklar... Kim diyorsa unuttum! Bunlar en büyük yalanlar.. Sadeleşmiş hayatlar içinde türlü türlü entrika ve oyunlar... Geçmiş unutulmuyor yinede hoş oluyor gelecek adına kurulan hayali avuntular.. Bak ben kendim'den vazgeçtim!... Benden başka herkese değer verdim!.. Aldım alımımı vurdular kafama aldım havamı gördüm payımı ... istediler hep verdim canımı... Şimdi pare kalmadı canı cananı anlamadı.. Canım çok yansada kalem yazdıkca yazdı.. Sessizliğimin uğultuları onların yaptıklarına bir cevaptı..(Ölmedim)

Astrea

Sanki olacakmış gibi geliyor yaptığım her deneme.. bir umut kaplıyor varlığının üstüne.. yanılmamak için edindiğim her tecrübe yarım bıraktı aynı sevdiklerim gibi... şimdi kim haklı kim haksız kim yancı kim hakiki fark kalmadı tıpkı benliğim gibi.... vur kır parçala tutunacağın bir dilek yok... kalemim sağlam yazar oturtutur dinletir bana senden gelen sadece bir iniliti...

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
@Astrea beni kırmadığın için teşekkür ederim... İlk online olarak karşılıklı yazılan lirikal bir paylaşım :utt;

Geçmişi unutmak zordur unuttum dediğin anlar hep hatırlanan kazıklar
Kim diyorsa unuttum! Bunlar en büyük yalanlar..
Sadeleşmiş hayatlar içinde türlü türlü entrika ve oyunlar.
Geçmiş unutulmuyor yinede hoş oluyor gelecek adına kurulan hayali avuntular

Diğer kişinin yazısınıda beğendim bu satırlar çok fena geldi bana

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Faks! Makinesi :W: Thanks yuuu teşekkür meeenss ..

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Millet kafayı yemiş ... :D atışma diyen mi ararsın... rap diyen mi ararsın :D anlaşılıyor'ki okunmadan isimlere yorum yapılıyor :haha: Neyse @Supervisor senide aramızda görmekten nurettin ve şeref duyarız demişmiydim sdgsfg

İsim
Abdullah
Memleket
Gaziantep
Medeni Hal
Millet kafayı yemiş ... :D atışma diyen mi ararsın... rap diyen mi ararsın :D anlaşılıyor'ki okunmadan isimlere yorum yapılıyor :haha: Neyse @Supervisor senide aramızda görmekten nurettin ve şeref duyarız demişmiydim sdgsfg
Demiştin ben böyle iyiyim ama :D

• Haha
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Ben bu hatunu yakaladım ya bir kere.. artık benden kurtulamaz .. ara sıra dm' den hiç'birşey demeden sallarım.. o'da yazar artık haha