Yeşil Mesken Teması

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Yayında olan tema için açıklama yapmak çok doğru ve uygun değil benim için' ama üyelerimizi bilgilendirmekte gerekir. Çünkü ulaşılamaz yönetim anlayışı yok bizde' biz esnaf değiliz sizde bize para kazandıran müşteriler değil' o yüzden duyuru yapalım..

Genel olarak kendi temamızı kendimiz yaparız şahsen ben yaparım uygun gördüğümde kullanıma koyarım' şimdi kullanıcılara seçenek hakkı vermiyorum direk kullanmak istediğimiz temayı yayına alıyorum..

Bu görmüş olduğunuz ismine'' Yeşil Mesken'' dediğimiz tema' Xenforo 2.1 sürümüne uyumlu olan' sonradan 2.2 için güncellenmiş bir temadır..
Tema bana ait değildir lakin bildiğiniz ve gördüğünüz üzere posbit ve avatarlar kullanıcı adı yer değişikleri bana aittir'
Ayriyetten şablon değişimleri yapılmıştır içeriden' seo ile alakalı teknik bazı dokunuşlar..

Yeşil renk ormandır, yeşilliktir doğadır.. Bir zaman kullanımda olsun, eksik ve hatalarını söyleyin demiycem çünkü yapımcısı eksiksiz yapmış' bana ait olsaydı bunu size söylerdim eksikleri yazın diye..

Bu temada tek bir fark var renk ve süsleme haricin'de .. Mobilde ana sayfa header kısımı direk gelmiyor yukarı çıkmanız gerekiyor veyada en aşşağıdaysanız direk anasayfa'ya ordan tıklamanız gerekiyor.. İstesem bunu düzenler diğerleri gibi yapardım' o zamanda bu tema diğerlerinin aynısı olurdu.. Bozmak istemedim fonksiyon kısımlarını..

Hayırlı Uğurlu Olsun Sevgili Meskenliler'

Valla bende çok beğendim..

Kerem

Kız & Erkek Babası
Memleket
Isparta
Medeni Hal
Mobilden giriyorum, çok şık görünüyor. Diğerinden daha çok sevdiğimi söyliyim.Hayırlı olsun.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
App'ler gibi istediğin temayı seçme yeniliği olsa?
O hep vardı kapatınca sormak aklına nerden geldi ? ana tema bu geçiş koymuyorum ya.. takıntılı cins birisiyim böyle.. boşver fındukları toplayalım yeşilken taze finduklar sulu lezzetli oluyor. .. bu sene alamadım zaten pahalıydı içimde kaldı..

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Afiyet olsun..