Yeni Tema Fm-2

Medeni Hal
Bence kalsın zararı yok ama yinede sizbilirsiniz yalnız ben konulara girerken yukarıda başlık konuları vardı sanki oraya tıklıyordum şimdi bannere tıklayıp anasayfaya gidiyorum anlatabildim mi acaba bilmiyorum :D

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bence kalsın zararı yok ama yinede sizbilirsiniz yalnız ben konulara girerken yukarıda başlık konuları vardı sanki oraya tıklıyordum şimdi bannere tıklayıp anasayfaya gidiyorum anlatabildim mi acaba bilmiyorum :D
Onu koymayı unutmuşuz ya :haha: onu dedim bende gece fdsfds onu baya sonra şey yapalım.. şimdi onun yeri kodları falan baya baya ince istiyor.. malum hazır kalıp kodlar yok elimizde.. bildiğimiz kadar :D

Medeni Hal
Haklı olduğuma sevindim resmen doğru hatırlıyormuşum :D olacak birşeyse ne zaman müsait olursanız bekleriz çokta bekletmeyin benim şimdiden canımı sıktı :D

• Beğen

Celestria

Zaman avcısı
konulara girerken yukarıda başlık konuları vardı sanki oraya tıklıyordum şimdi bannere tıklayıp anasayfaya gidiyorum anlatabildim mi acaba bilmiyorum :D
ilk girdiğim konuda 2 saat bunu aradım salak gibi nereye basıyorduk diye inatta ettim bulacam seni oğlimm dememe rağmen bulamadım bende direk forummeskeni yazısına tıklayıp ana sayfaya gittim temanın tek eksiği bu olabilir onun dışında güzel

İsim
Abdullah
Memleket
Gaziantep
Medeni Hal
Bilgisayarda arkaplan çok beyaz görünüyor metin rengi sönük kalmış biraz

Bükre

İhmal ettiğin herşey ölür
bPg20e
Hayırlı olsun elinize emeğinize sağlık güzel olmuş :)

• Beğen
Gayet hoş ve güzel gözüküyor.
Renklerde uyumlu olmuş göz yormuyor.
Ellerinize sağlık :ppty:

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
ilk girdiğim konuda 2 saat bunu aradım salak gibi nereye basıyorduk diye inatta ettim bulacam seni oğlimm dememe rağmen bulamadım bende direk forummeskeni yazısına tıklayıp ana sayfaya gittim temanın tek eksiği bu olabilir onun dışında güzel
O halledil'di ya .. ben onun duyurusunu yapmadım ama olayın sonrası ilgilendim..

Geri
Üst Alt