Yahudilikte bakire bekaretlik

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Sen olaya ideoloji olarak bakıyorsun galiba charismax eski adıyla byparaj oda uymadığı için ayrılmıştı ben o zamanlar izmitte yaşıyordum aynı forumda bizim senelerimiz geçti. Yaşın kaç bilmiyorum charismax boş adam değildir kendinden sıkmaz o bu konuda yalakalığını bile yaparım çünkü hiç yanıltmadı beni. Siz sadece anlaşamıyorsunuz aynı şeylerden bahsediyorsunuz
@Darksaga sen kenan abiye bakma o öyle böyle eskiden beri gaz verir gelir gider...

Bu tarikatın adı önce daha önce mahmut tarikatmış sonra cübbeli tarikatı oldu..

Cemaat tarikat geçindiklerine bakmayın daha Allah’ın yüce ve hiöbir şeye benzemediğini bile kabul etmiyorlar. Allah’ı yaratılanlara benzetiyorlar..

Mahmut Efendi dedikleri birinin içine Allah’ın girdiğine inanıyorlar o yüzden ona ibadet edip rabıta yapıyorlarmış..

Kur’an ile Peygamberin yoluyla alakası olmayan şeyler bunlar

Sen olaya ideoloji olarak bakıyorsun galiba charismax eski adıyla byparaj oda uymadığı için ayrılmıştı ben o zamanlar izmitte yaşıyordum aynı forumda bizim senelerimiz geçti. Yaşın kaç bilmiyorum charismax boş adam değildir kendinden sıkmaz o bu konuda yalakalığını bile yaparım çünkü hiç yanıltmadı beni. Siz sadece anlaşamıyorsunuz aynı şeylerden bahsediyorsunuz
Ben boş adam demedim ideoloji en alaka ya saçma benim ideolojim yok ki..

Sadece görüşlerini eleştiriyorum yoksa her türlü arkadaşımdır.. :)

Ama yanlış her zaman yanlıştır.. Ben de yapsam annemde yapsa arkadaşım da yapsa değişmez.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal

Cemaat tarikat geçindiklerine bakmayın daha Allah’ın yüce ve hiöbir şeye benzemediğini bile kabul etmiyorlar. Allah’ı yaratılanlara benzetiyorlar..

Mahmut Efendi dedikleri birinin içine Allah’ın girdiğine inanıyorlar o yüzden ona ibadet edip rabıta yapıyorlarmış..

e git şikayet et :D daha geçen bunu önüne getirdiler adamın sorup duruyorlar allahın ete kemiğe bürünmüş hali demişsiniz diye.. cübbelinin o mallar kimmiş bi getirin önüme demediği kaldıydı :haha: neyse sen eskilere takıl bu ülkede hiç bir hocayı el üstünde tutturamazsın ülkemiz müslüman görünümlü avrupa kafası asdfsdfds

KeNo

Kıskançlık hapı olsun istiyorum!
İsim
Kenan
Memleket
Mersin

Böyle dersen oda inadına savunur bitmez bu konu izliyim bari

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Böyle dersen oda inadına savunur bitmez bu konu izliyim bari
Good Morning Reaction GIF by Satisfied Customer

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Ugur vardı hatırladınmı? O nerelerde şimdi acaba
eskiden herkesin kafasına kafasına sağlam çaktığım için kimse beni unutmaz :D bende unutmam kolay kolay... urfalıyımı diyosun..

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
onun kafa terörist gibi napcan abi salla malı.. istanbul b.düzü tarafında bazen bakırköyde görüyordum ... biz kimseyle kopmadıkki sadece selamı sabahı kestik forumlar bitince.. hem napıcaz rap'mi yapıcaz adamlar adam gibi ilgilenmiyor bile.. adı var sadece kendileri foss yaramaz adamlar

Neyse aklınızı kullanın ve sorgulayın başka bir şey tavsiye etmem.. :) Herkesin inancı kendine kimseye karışmam ama yanlış şeylere inanmayın :)

Bu adamı dinlemenizi tavsiye ederim en azından bazı hurafeleri saçmalığını anlamanıza yardımcı olur..

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Neyse aklınızı kullanın ve sorgulayın başka bir şey tavsiye etmem.. :) Herkesin inancı kendine kimseye karışmam ama yanlış şeylere inanmayın :)

Bu adamı dinlemenizi tavsiye ederim en azından bazı hurafeleri saçmalığını anlamanıza yardımcı olur..

hacı sende rap dinle şimdilik az kafan açılsın ceza iyidir :D

Konu başlığı bakirelik konu içeriği senlik benlik alan oldu boşver sdfsdafaf