Xenforo Orjinal Kurulum Dosyaları İndirmek için 2.1.9

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Kardeş karışmayayım diyorum ama .. dışardan bir şikayet geldi e postamıza bu uygun değil diye.. eğer geçerli bir cevap veremezseniz konuyu çöp'e alıcam..

Xenforo dosyaları direk kurulum olarak linsanslı üyelik ile indiriliyor.. sen bu dosyaları nasıl filtreledinde orjinal diye sunuyorsun ?
öyle bir imkan yok.. eğer bu sistemi biliyorsam senin bu dediğin mümkün değil.. kurulu lisanslı bir siten olsa dosyalarını paketledin desem oda olmaz koruma var..

KeNo

Kıskançlık hapı olsun istiyorum!
İsim
Kenan
Memleket
Mersin
Kardeş karışmayayım diyorum ama .. dışardan bir şikayet geldi e postamıza bu uygun değil diye.. eğer geçerli bir cevap veremezseniz konuyu çöp'e alıcam..

Xenforo dosyaları direk kurulum olarak linsanslı üyelik ile indiriliyor.. sen bu dosyaları nasıl filtreledinde orjinal diye sunuyorsun ?
öyle bir imkan yok.. eğer bu sistemi biliyorsam senin bu dediğin mümkün değil.. kurulu lisanslı bir siten olsa dosyalarını paketledin desem oda olmaz koruma var..
Bir şikayetmi?:D Fatih normalde yasak paylaşım bu niye izin verdin anlamadım

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bir şikayetmi?:D Fatih normalde yasak paylaşım bu niye izin verdin anlamadım
İçerik üreten site değiliz biz.. genel site aracı bir siteyiz.. ben kendisiyle özelden görüşmüştüm olmaz öyle şey ama şikayet gelirse bildiririm demiştim.. bilerek musama gösterdim..
Bana ikinci el lisansı aslında kurduğunu söylemişti.. burdaki konusu dm ye özele çekmek için.. e posta bildirimi kendisine gitmiştir dönerse açıklama yapar.. makul değilse zaten kitlerim konuyu.

Haklısınız yanlış anlaşıldım sanırım
Orjinal dosya kurulumunu lisanslı kurulum yapmak isteyenlere diye belirttim ben, bende biliyorum hocam dosyalar süzgeçlenmez, özelden zaten bildiriyorum dediğin gibi özele çekmek için detaylı bilgi veriyorum.
Sorun yaşanırsa size tc numaramı telefon numaramı attım.
Referanslarımda var
Sizin için sorunsa kaldırın konuyu, sağlam null kurulumda yapıyorum temiz dosyalarla değiştirdiğim
Kimseyi madur etmem, harcadığım zaman için fiyat belirledim

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Seo Analiz, ben birşey demiyorum aslen.. forummeskeni gmail'e gelen üzerine bildirdim.
Maduriyet olursa oyun dışı kalırsın net

Geri
Üst Alt