Üyelerin gözlerini oyup kavanoz kavanoz turşu yapan admin

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Siz bilmezsiniz bizim onaylanmayan üyelerimiz var .. bunlara özelden dostca yaklaştım muhabbeti kurdum 18 kişiyi tav ettim.. Sonra her birine ayrı ayrı buluşmalar verip bir yere çağırdım kız erkek karışık bunlar.. yalnız yaşadığımı söyleyip evime davet ettim .. çay kahve içeriz demedim.. gelin bi sigara içek kola muhabbet yapak dedim... hepsini istisnasız kabul ettirdim tabi tatlı dilime kim engel olabilir...

Evime çağırdıklarıma eteri bastım ağız burunlarına ... sonra kör bir odam var masası var hastane hasta yataklı yatırdım oraya... o şekilde tatlı kaşıklarıyla gözlerini oydum... gözlerini oyarken göz bebekleri akmasın diye dikkat ettim... gözlerinin arkada kalan sinir hortumlarınıda cerrahi operasyon yapar gibi aldım.. gün gün bunlar tekrarlandı...

Derin dondurucuya attığım gözleri sirkeli tuzlu ve limonlu suya attım... bir kaç nohut tanesi bir kaçtanede sarımsakla ağızlarını kapattım.. 18 kişiden 8 kavanoz turşu yaptım... işime yaramayan bedenlerini ise her biriyle işim bittikten sonra arabayla alıp çok uzak yerlere bıraktım.. ve sonra haberlerde kendimi izleyip bazı programlara bağlanıp dedim'ki... bu vahşeti kınıyorum...

Evet durum böyle ıspat olmadığı için hala yakalanamadım.. buda bir itiraf sayılmaz çünkü ortada mal malzeme ürün yok .. o kadar .. hadi kolay gelsin üye olurkene 1 değil 2 kere düşünün....

sdfsdf

Uhibbu

اُحِبُّ
Medeni Hal
Sosis yemekten uzak durun arkadaşlar ?

Katır etindenmi yapılmıştı acaba?

O kadar dedim Danet al diye ?

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Al işte doydum 6 kişilik sosis yaptım yarım ekmeğin biraz küçüğünü yiyip kalktım sofrayıda kaldırmadım birazdan hanım ağzıma s*çar herhalde niye böyleyim ben ya gözüm aç benim gözüm... göz turşusu yiyerek bu açığı kapatmam lazım..

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Ahaha benim senaristliğim bu ülkeyi aşar taşar .. sanada bir senaryo yazalım zerda.. nasıl bir ölüm istersin duygusal'mı ani'mi nasıl birşey söyle olayları ben geliştiririm sdfsdf

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Sadistliğimden şüphen olmasın sana özel oda açıcam... senin derini derin altındaki kaslarının altına monte edicem... hiç merak etme sen çatalımın uçundaki kavunumu yerken beni göreceksin bu senin kavun kokulu katilini son görüşün olacak ... :devilish:
asdsa

Haha ayrıntıda veriyor kavun:D Yaz böyle ara sıra iyimiş bu konu sevdim :LOL:

• Haha
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Ya bana aklımda olan şeyleri söylemeyin sonra yapasım gelmiyor dlfksjkfh ara sıra böyle uydurma senaryolar iyidir farkımız aslımız ortaya çıkar... seni bir kaç sonraki bölümde ortaya çıkarıp öldürürüm kafana takma sen o iş bende ..
dsfdsf

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Ona bahşettiğim ruhlar onu benden uzun yaşatacak..