Site admini kerem forummeskeni üyelerini habersiz bıraktı!

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Uzun zaman önce iş tayini' çıkan @Kerem adminimiz' üyelerimize soru sorarak hangi renk kapı daha güzel duruyor diye fikir danışmıştı.. Üyeler ve yöneticiler tavsiyelerde bulundu... Tavsiyeleri alan Yönetici kerem' bey' gidişatı bildirmedi' haber vermedi' şu rengi kullandık demedi' üstüne üstlük erkek minnak çocuk sahibi oldu ! Aradan geçen zamanı siz düşünün' artık herşey bitti' mi ? Üyeler ile yönetici kerem bey' güvenleri'mi sarstı ? Kendi sitesi olan forumsever isimli mekanına yenilikler yapan kerem' bey bu zamanı nereden buldu ? Smf dalında ilerlemeye geliştirmeye ve modifiye olarak sitesini yenileyen kerem bey' kapı hakkında açıklamalar yapacak'mı ?

Kerem

Kız & Erkek Babası
Memleket
Isparta
Medeni Hal
Lojman yönetimi başka renge müsade etmedi mecbur beyaza boyadık ? Yok bea uzaklaşmak değilde biraz farklı yerlere sataşayım dedim yalan yok. Yönetici olmadığım bir yerde çenem düşüyor, rahat hissediyorum kendimi. Benim orayada çok büyük bir değişiklik yapmadım. Bir iki ufak değişiklik anca oldu. Görüyorsundur günde 4-5 konu ancak açabiliyorum.

Kerem

Kız & Erkek Babası
Memleket
Isparta
Medeni Hal
@Cheerful, çok doğru söyledin. Her geldiğimde bir dürtükleme oluyor. ?

Kerem

Kız & Erkek Babası
Memleket
Isparta
Medeni Hal
biz olmasak kafayi siyirir yeminlen

:D patronun çenesi kuvvetli herkese yetişiyor.

Smf dalında ilerlemeye geliştirmeye ve modifiye olarak sitesini yenileyen kerem bey'

Bu arada gerçekten smf de Türk kullanıcı kalmamış. Resmi sitede bile kendime yandaş bulamadım. Israrla smf ye devam ama ?bir iki kişi geldi fiyat sordu, site kurmak istiyorlarmış ama bende yine ticaret zekası olmayınca, gidin başkasına ben uğraşamam dedim. ?‍♂️

• Haha
Tepkiler: LsR
Geri
Üst Alt