Tema değişikliği

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Teşekkürler... Ya aslında posbit çok geniş bizim.. ben resimler avatarlar ön planda olsun özgür olsun diye yaptım ama.. bir benzeri'de yok başka bir yerde... aslında güzel bir posbit tasarımı yaparım hangi tema olursa olsun şık yanarlı dönerli'de bu sefer avatarlar ön planda olmaz posbit olur.. mesela sizin avatarlar yapılmış benim avatar 1000x1000 bile olsa posbitte koyduğum sınır kadar alıyor .. siz küçük kullanınca benimkisi haliyle büyük duruyor :haha: sınırlama yok otomatik ölçekleme bu.. bu temaya 220x270 iyi gidermiş ... ama oda mübarek hepsini o boyutta yapıyor dışardan resim yükleyince..

Evet biraz fazla geniş ama öyle çok fazla göz yormuyor bence.
Resim yüklediğinde kalitesi de bozulmamış oluyor hem.

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Evet biraz fazla geniş ama öyle çok fazla göz yormuyor bence.
Resim yüklediğinde kalitesi de bozulmamış oluyor hem.
Aynen o resim kalitesine çok dikkat ediyoruz bizde.. bozulmaması için otomatik ölçeklendirme yerine yani resime vermek yerine posbitte verdik.. buda resimin esnemesine dikine daralmasını engelliyor.. @Destina resim bozulmasın diye kalitesine çok dikkat ettiği için.. her posbit çalışmasında resimin bozulmamasını sağlamak için çalışma yapıyoruz...

Mesela küçük bir resim ekle olduğu gibi yüklenir çok aşırı büyük geniş yüklenmedikce bozmaz.. hatta o büyük olanıda bozmaz.. sadece kalıp olarak ebatlar.. Bak güzel dikkat etmişsin bozulmamasına..

Aynen o resim kalitesine çok dikkat ediyoruz bizde.. bozulmaması için otomatik ölçeklendirme yerine yani resime vermek yerine posbitte verdik.. buda resimin esnemesine dikine daralmasını engelliyor.. @Destina resim bozulmasın diye kalitesine çok dikkat ettiği için.. her posbit çalışmasında resimin bozulmamasını sağlamak için çalışma yapıyoruz...

Mesela küçük bir resim ekle olduğu gibi yüklenir çok aşırı büyük geniş yüklenmedikce bozmaz.. hatta o büyük olanıda bozmaz.. sadece kalıp olarak ebatlar.. Bak güzel dikkat etmişsin bozulmamasına..
Anladım.
tekrardan elinize sağlık o zaman :) renklerin uyumu da hoş duruyor.

• Beğen
Çok hoş olmuş

• Beğen
Çok karizmatik duruyor bende beğendim sadece turkuaz renk forummeskeni yazan yer biraz fazla açık renk duruyor. Haricinde çok iyi ellerine sağlık.

Kerem

Kız & Erkek Babası
Memleket
Isparta
Medeni Hal
Güzel güzel. Renkler falan çok hoş olmuş. Göze çok güzel geliyor. Eline sağlık

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Güzel güzel. Renkler falan çok hoş olmuş. Göze çok güzel geliyor. Eline sağlık
Ben vb'siz yapamam diyenler için diğer tarafa mobil versiyon vb default çalışması yaptım.. sıkıldım son halini öyle bıraktım.. yani olay siteler değil adamlar amann neyse .. hee bu tema güzel ya değişik dsfdsf

Geri
Üst Alt