Bok gibi tema hizmetinizde

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Temanın orjinali boktu.. Biraz düzenleme yaptım iyice boka sardı... Biraz dursun bakalım test etmeden koydum.. Hala düzenleme aşamasında... Bildirimler yanıp sönebilir... Temayı yapanın ellerine sağlık bok gibi bir kod yapısı var.. Niye bunu seçtiysem.. Zaman kaybı oldu ama olsun... Değişmeyen tek şey değişimdir...

Bildirimler yanıyor evet dene bakalım

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Abi bu nasıl bir özgüvendir ya :D bok gibi tema hizmetinizde süpersin :D:D
Temanın orjinali çin kerhanesi gibi.. Valla bak görmek istemezsin.. Ben yine türk pazarına çevirdim.. En iyi hali bu .. Karışık :haha:

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Şöyle cafcaflı bir şeyler yok mu ortaya karışık :D
Temanın yazarı ile tanışmak isterim... Hangi kafayla şablon yerlerini değiştirmiş... Hayran kaldım.. İngiliz trafiği gibi direksiyon sağ'da sanki temanın.. Arka planı gören kaçar :haha: dursun biraz ya değişik işte.. Jfkfkfkffo

Medeni Hal
Temanın yazarı ile tanışmak isterim... Hangi kafayla şablon yerlerini değiştirmiş... Hayran kaldım.. İngiliz trafiği gibi direksiyon sağ'da sanki temanın.. Arka planı gören kaçar :haha: dursun biraz ya değişik işte.. Jfkfkfkffo
Yine helal olsun bunu bile adam ettiysen gerisi boş :D:D

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Aslında tema güzel... Xenforo için değişik bir tema.. Yapışık ve karışık deme sebebim bu sizin gördüğünüz haricinde şablonları... Div setlerini çok farklı şablonlara girmiş.. Css extra'dan çıkıp page con şablonuna köprü atımış... Yani adam burada şunu demek istemiş.. Ben bunu free paylaştım ama demo bu paralısını gel al sana istediğini yapayım demek istemiş... Yinede düzenleye'bilirsen düzenle demiş.. Ben ön yüzünü beğendim aslında.. Ama renk olarak biraz değişik duruyor.. @İlkiz sen ne diyorsun bu tema hakkında ?