Tema alışma süreci

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Hayır oltu taşı'da olabilir oltu taşını bilirim'de kehribarımsı geldi oda renkten dolayı :haha:

Hayır oltu taşı'da olabilir oltu taşını bilirim'de kehribarımsı geldi oda renkten dolayı :haha:

Oltu siyah görünür ama ışık tuttuğunda içindeki hafiften kahverengilikleri görmek mümkün :)
Kehribar hepsine olmasa da bir çoğunun sonuna ekleniyor :) Damla, Sıkma, Ateş-i, Zar vb. benim resimdeki sıkma kehribar farklı bi koleksiyon kulvarı ve hobi oldu benim için nasıl ilgimi çekti heves ettim bende bilmiyorum :D

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
@Saye, Ben çok bilmem aslında babamın önceden oltu taşı merakı vardı.. Bilirsin belki oltu taşları eskiden çok ip keserdi onun özel bir ipi yoktu 96 98 ' ler'den bahsediyorum.. O zaman ona bir merak sarmıştı ordan biliyorum.. Kehribar'ıda kendi merakımdan biliyorum merak derken senin kadar değildir.. Yayın evinde biz kuranı kerim ve dini kitap baskısı yapardık offet olarak.. Hediyelik olarak mini kuranı kerim ve kehribar tesbih taşı hazırlanırdı.. :D 5 yıl içli dışlı olmama rağmen merakım var ama bilgim yok pek.. Yinede görünce sahte mi gerçek mi yada kehribar mı anlıyorum renk koyuda olsa açıkta olsa :010:

Yazı stili çok hoşuma gitti temanın hafif koyu olması avatarları güzel gösteriyor. Ellerine sağlık

• Beğen

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Diğer eski tema'yıda açtım dileyen ona geçebilir göz yorgunluğu yaparsa.. En alttan sol'da FM -VB3 Tıklarsanız geçiş yaparsınız..

Medeni Hal
Daha iyilerini gördü bu forum peki neden vb3? xf den pek birşey kalmamış direk vb açaydın :D vblerden gözümüz alışkın bu temaya o yüzden sıktı şuan kendimi xf de değilde vb de hissediyorum vb mobil uyumlu gibi. Yakıştıramadım buraya

• Beğen

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Daha iyilerini gördü bu forum peki neden vb3? xf den pek birşey kalmamış direk vb açaydın :D vblerden gözümüz alışkın bu temaya o yüzden sıktı şuan kendimi xf de değilde vb de hissediyorum vb mobil uyumlu gibi. Yakıştıramadım buraya

Maviden baygınlık geldi tercih sunduğunuz için teşekkürler FM-TM 10 numara
Yaşlıyız biraz :D Özgünlüğün benzersiz olduğunun düşüncesindeyiz.. Yani xf'de böyle birşey olmaması vb'de olması onun tek oluşuna çelme takmaz.. XF'nin'de zaman zaman değişime girmesi lazım.. Zaten güncel olan her'şey yakalanıyor burada .. Nereden baksan 20'den fazla tema görmüştür burası her şekilde fonksiyonlu fonksiyonsuz.. Biraz göz demlendirmesi için bu şekilde kalsın.. Ben VB3 diyorum ama birazcıkta smf renkleri var temada.. Girenin xf değil burası ne demeside önemli bir sorgulamadır kanımca..

Biraz kalsın değişiklik iyidir zaten senin elinin altında olunca uzun süre aynı kalması imkânsız :c00:

• Haha

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
He ya uzun kalmıyor bir'şey durmadan değişiyoruz.. :D Oyuncak gibi oldu .. Napiyim hoşuma gidiyor değişmek sdfdg

Yok yok iyi ediyorsun güzelde oluyor böyle değişiklikler