Tema alışma süreci

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Arkadaşlar biliyorum beğenmediniz bu temayı şuan FM-VB3 Temasını aktif ettim.. Ama bu tema sıfırdan yapılmış default bir temadır.. Şimdi basit gibi görünsede yapan yoksa benzeri yok demektir.. Buda bunu benzersiz yapar' ..
Diğer temanın genişliği ve free olması beni açıkcası rahatszı eden bir durum.. Bir mühtet(d) bu temayı kullanalım sonrasına sonra bakarız..

Avatar boyutları bunda standarttır.. Sayfa genişliğini gördüğünüz üzere orta ayarın biraz altında tuttuğumdan büyük avatar'da çok genişlik aldığından yorum alanı daralıyor ve avatarlar gerçekten aşırı büyük duruyor.. Buda sayfa yavaşlamasına neden oluyor..

Bu tema cins olsada biraz kalsın .. Avatar boyutu sanırım yan genişlik olarak 120 px' boydan sınırsız... 120 px yanılmıyorsam 175 yapıyor... Yani şu 250x170 yada 220x175 olayına tahakül ediyor... 120 px ne yapıyordu onuda unuttum şimdi .. 175 180 185 arası birşey olması lazım.. Yani genişlik posbitte görünen neyse o' 190'da olabilir sfsf bakmam lazım ne girdim diye .. sonra yazarım.. Ama böyle iyi bence..

Bükre

İhmal ettiğin herşey ölür
bPg20e
Temaya göre girmiyoruz sonuçta sıkıntı değil benim için :)

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Yapılmış avatarlarınızı yenilemeniz gerekecek sanırım... Ya çok güzel temalar yaparım ben buraya ama şu avatar sevdası olayı hep işi bozuyor .. Boyut olayları sıkıntı.. Farklı olmaya çalışmak içinde farklı şeyler denerken bazı çizgilerden'de uzaklaşmamak lazım.. Hani yapabiliyor'muyuz? Yapabiliyoruz.. Zaten forummeskeni.com adresini artık ben genel forumlar sıralamasından çektim.. 2 Sene boyunca kaldığı yeter lider'de olduk 2 3 sıralamasında'da gezdik.. Bu sitenin dem'lenme ve yerleşme aşaması artık.. Yeni yeni sloganlar site isimleriyle devam ediyoruz..

Piraye

Gönül insanın kıblesidir
İsim
Hira
Alışılır :)

Alışırız ama avatar boyutu için sana bişey demiştim sanırım unuttun bu önemli eee sıradan da olmasın farkımız olsun boyut farklı olursa başka yerde kullanılamaz.
Abartı boy zaten olmasın ...
180x300 iyiydi.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Alışırız ama avatar boyutu için sana bişey demiştim sanırım unuttun bu önemli eee sıradan da olmasın farkımız olsun boyut farklı olursa başka yerde kullanılamaz.
Abartı boy zaten olmasın ...
180x300 iyiydi.
Şuan 200x sınırsız zaten sorun yok'ki

Ellerinize sağlık bence güzel duruyor.
Diğer temaya alıştığımdan sadece bu biraz farklı geldi gözüme.

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Ben bunu vbulletin 3 default temasına benzetmeye çalışmıştım png falan butonlara grafik destekle yerleştirme yapmam lazımdı.. Bende kendi görüşümce sölüyorum png sayfa arkası resimlere karşıyım Yani bir çok kişi telefondan sitelere giriyor css renklendirmesi varken neden resim koyup siteyi kastırayım diyorum... Yani çok kolay bir istek üzerine bir'şey yapması.. Ama herkesin yaptığı şeyleri yapmakta bana ters geliyor yahu..

Şey gibi hepsi birbirine benzeyen sitelerde herkes oralarda olması gibi.. Gerek yok forummeskeni böyle desinler o site şöyle desinler.. O siteden gelenler burada bir değişiklik görsün burdan oraya gidenler orada bir değişiklik görsün.. Zamanınız güzel geçsin işte.. :c3:

Eline sağlık ben gösterdiğinde beğenmiştim zaten :gul2: