Supervisor ' Geçmiş olsun

İsim
Abdullah
Memleket
Gaziantep
Medeni Hal
Adama yardım edin bea .. Yok'mu acungillerden birileri.. Öyle kuru kuruya geçmiş olsun... Yav antep görmedim ama hatay bitmiş la haritadan silinmiş ne orası öyle.. Sanki inşaat şantiyesi iş makineleri falan.. Birde şu yardımlar abi yardımları taşınmaz mülk olarak yapmaları lazım.. Yardımlar hep ısraf olmuş.. Her yerde ekmekler kurumuş etmiş bu yardım değil ziyan yav.. Afad yetkili merci bunları neden hala kabul ediyor anlamıyorum ülke hazinesini geçen bir yardım toplanmış genelinde.. Ama millet hala evsiz çadırsız.. Hatay %60 boşaltılmış abi millet korkusundan gitmiş zaten... Antep'de durumları pek bilmiyorum..
Bizim bulunduğumuz yer diğer yerlere göre iyi durumda birkaç çatlakla kurtardık gibi görünüyor. Hasar tespitini bekliyoruz bakalım ona göre hareket edeceğiz. İslahiye Nurdağı ilçeleri tanınmaz haldeler. Oralar çok kötü...
Hepinize teşekkür ediyorum sağolun var olun Allah hepinizden razı olsun...

Lavinya

Az insan, çok huzur.
Geçmiş olsun allah herkesin yardımcısı olsun

KeNo

Kıskançlık hapı olsun istiyorum!
İsim
Kenan
Memleket
Mersin
Öncelikle hoş geldiniz ve geçmiş olsun

Kimselerle tanışmadım farketmez geçmiş olsun. Yardıma ihtiyacınız olursa bana yazabilirsiniz. Bu konularla ilgilenen akrabalarım var.

Aykut

Don't look back you're not going that way...
Meslek
Yönetici
Medeni Hal
Geçmiş olsun dostum.

@Mekansız'ın yorumuna bende böyle bir yorum yapacaktım ama şey yapmak istemedim.. Bende aynı forumda bir kaç arkadaş olanı daha doğrusu üye olanı görüyorum... Birisine geçmiş olsun dilekleri yağarken diğeri tınlanmıyor bile... Bu insanlık değil abi.. Düşmanın olsa geçmiş olsun diyeceksin.. Can pazarı bu.. Yarın bir'gün o pazar ortasında kalırsa o kişi görür ebesinin ..... mını ... Bu kadar'da açık sert eleştiriyorum.. Babam olsa canı cehenneme çekerim...
Fırsat kollayan ahlaksızlarla aynı kafada insanlar onlar. Şu sözü sevmem söyleyen kişi sevmediğim kişi olduğu için. Malesef haklı bir söz. Biz bize yeteriz biz bizi bilelim yeter.