Supervisor ' Geçmiş olsun

Geçmiş olsun kardeşim. Bizim forumda bir kaç arkadaş var arada bir tane mal küs diye birisini düşünüyor birisini takmıyor bile. Bizde buna insan diyoruz yapaydan, hepimiz kardeşiz acınızı yaşıyoruz. Benimde akrabam vefat etti canınızın kıymetini bilin bir kere geliyoruz dünyaya
Allah rahmet eylesin sizin de akrabanıza... ve vefat eden insanlara çok üzgünüz.:(

Allah yardımcınız olsun orada bulunanlar deprem olan iller çok fena durumda mevsimde soğuk zaten gerçi iyi olsa ne olur bina altında kalan insana mevsim mi sorulur.

İsim
Abdullah
Memleket
Gaziantep
Medeni Hal
Geçmiş olsun kardeşim. Bizim forumda bir kaç arkadaş var arada bir tane mal küs diye birisini düşünüyor birisini takmıyor bile. Bizde buna insan diyoruz yapaydan, hepimiz kardeşiz acınızı yaşıyoruz. Benimde akrabam vefat etti canınızın kıymetini bilin bir kere geliyoruz dünyaya
O arkadaşın kendi insanlığını kaybetmiş artık. Böylesi bir zamanda küslük düşmanlık olmaz. Birisine geçmiş olsun deyip diğerini görmezden gelmek olmaz. Bu saatten sonra da bir önemi olmaz zaten.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal

O arkadaşın kendi insanlığını kaybetmiş artık. Böylesi bir zamanda küslük düşmanlık olmaz. Birisine geçmiş olsun deyip diğerini görmezden gelmek olmaz. Bu saatten sonra da bir önemi olmaz zaten.
@Mekansız'ın yorumuna bende böyle bir yorum yapacaktım ama şey yapmak istemedim.. Bende aynı forumda bir kaç arkadaş olanı daha doğrusu üye olanı görüyorum... Birisine geçmiş olsun dilekleri yağarken diğeri tınlanmıyor bile... Bu insanlık değil abi.. Düşmanın olsa geçmiş olsun diyeceksin.. Can pazarı bu.. Yarın bir'gün o pazar ortasında kalırsa o kişi görür ebesinin ..... mını ... Bu kadar'da açık sert eleştiriyorum.. Babam olsa canı cehenneme çekerim...

İsim
Abdullah
Memleket
Gaziantep
Medeni Hal
@Mekansız'ın yorumuna bende böyle bir yorum yapacaktım ama şey yapmak istemedim.. Bende aynı forumda bir kaç arkadaş olanı daha doğrusu üye olanı görüyorum... Birisine geçmiş olsun dilekleri yağarken diğeri tınlanmıyor bile... Bu insanlık değil abi.. Düşmanın olsa geçmiş olsun diyeceksin.. Can pazarı bu.. Yarın bir'gün o pazar ortasında kalırsa o kişi görür ebesinin ..... mını ... Bu kadar'da açık sert eleştiriyorum.. Babam olsa canı cehenneme çekerim...
Kimdir nedir bilmiyorum dediğim gibi kendi insanlığını göstermiş acı acıdır herkes aynı durumu yaşamış insan ayırma zamanı mıymış?

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
İnsan olmayı bilmeyen insanlık davranışını ne bilsin... Ezber hayat yaşayanlar silsilesinin elemanları işte.. Bu yaşlar sayılardan ibaret değil yaşanmışlıklar ve tecrübeyle yaş ortaya çıkar .. Neyse aman.. Herkes'e geçmiş olsun...

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Adama yardım edin bea .. Yok'mu acungillerden birileri.. Öyle kuru kuruya geçmiş olsun... Yav antep görmedim ama hatay bitmiş la haritadan silinmiş ne orası öyle.. Sanki inşaat şantiyesi iş makineleri falan.. Birde şu yardımlar abi yardımları taşınmaz mülk olarak yapmaları lazım.. Yardımlar hep ısraf olmuş.. Her yerde ekmekler kurumuş etmiş bu yardım değil ziyan yav.. Afad yetkili merci bunları neden hala kabul ediyor anlamıyorum ülke hazinesini geçen bir yardım toplanmış genelinde.. Ama millet hala evsiz çadırsız.. Hatay %60 boşaltılmış abi millet korkusundan gitmiş zaten... Antep'de durumları pek bilmiyorum..