Şu An Ne Yapıyorsun?

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
@İlkiz, ben kötüyüm kötüye bişi olmaz.. o yüzden sıkıntı yok .. 4. gün olsun zaten benim hatunda git git diyip duruyor büyük ihtimal elimden tutar o götürür yarın akşama kadar bakalım.. ölmezsek bi doktora şey yaparım ama geçeceğini hissediyorsam gitmem bademcikten derim..

Ya çok bilmişlik başa bela doktorun muane şekli diyeceği şeyler şimdiden kafam içinde.. neyse bakalım

Benim evli olan kızkardeşimde çok içiyor sigara annem çok üzülürdü bırak bu sigarayı sana istediğin gibi bir altın bilerzik alacağım derdi yine bırakmadı yine bırakmadı içiyor işte birazda irade ile alakalı bırakan bırakıyor ..
Valla benim annemde bırak sana araba alayım derdi.. çok çok eskiden... eve ekmek zor alınıyordu ne arabası bi ara bırakır gibi oldum hani araba dedim ? ha bıraktıysan tamam o zaman dediydi :haha: Ana yüreği iyilik için çalışır herşey mübahtır o yüreği taşıyanlara hehe

Çok bilmişlik başa bela doktora gitmeyle bişey olmaz geciktirme derim.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Çok bilmişlik başa bela doktora gitmeyle bişey olmaz geciktirme derim.
Az aklımı kullanıyim şimdi bundan dolayı ölürsem yuppi şehitlik mertebesi var şimdi iyileşirim normal ölürüm o kadar günahın kefaretini kim ödeyecek :p

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Offf sus allahını seversen doktora gitmeden hallere bak @Destina seni hemen götürsün bekletmesin ..adamı korkutma
O değilde acı çeke çeke forumda ne güzel yazıyorum :haha: ben böyleyim abi ya :haha: niye böyleyim :haha: :haha:

Acı çeke çeke yazma git yatta dinlen az... bir saat önce yanımdaki arkadaşı da eve gönderdim git be burnunu kulağını yanımda çekip durma dedim .. millette salgında bu durum yani sana böyle diyorum ama bir diğerinin çocuğu yine öyle nefes alamıyormuş afedersin balgamdan... anlayacağın salgın havalarda çok soğuk ya ondan millet maskeyi neyide bıraktı ohhh sanki bişey yok gibi.

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Acı çeke çeke yazma git yatta dinlen az... bir saat önce yanımdaki arkadaşı da eve gönderdim git be burnunu kulağını yanımda çekip durma dedim .. millette salgında bu durum yani sana böyle diyorum ama bir diğerinin çocuğu yine öyle nefes alamıyormuş afedersin balgamdan... anlayacağın salgın havalarda çok soğuk ya ondan millet maskeyi neyide bıraktı ohhh sanki bişey yok gibi.
Ben durmadan yat kalk yapınca daha kötü oluyor uyanınca o ilk yutkunma fena.. Korona olmam ben onunla alakalı değil.. ya resminide paylaştım başka hiç bir sebep bulamadım tekel 200 almıştım içtim ondan sonra boğazım böyle ve bademciğim şişti... bu arada bademciğim şişti diyorumda sol bademciğim yerinde yok :D zaten yutkunurken sol tarafım acıyor hani öyle bir acıyorki yutkunma zorunluluğu olunca kafayı kedi gibi böyle aşşagı indiriyorum yutkunurken.. Bademciğim acıdığına göre yutkunurken.. bademcikte yerinde olmadığına göre çene altıma yani gırtlak bölgeme kaymış tıp olarak bacemciğin şişmiş derler buna.. sigarada bogazı şişirince sanırım ikisi birlikte protesto yaptılar bana :haha:

Ya ufak yutkunuyorum acısada hafif böyle tam yutkunma olmuyor .. geçer herhalde birazdan çıkıcam kar durdu bi bakkala gidiyim bişiler bişiler.. belki sonra bi menemen yaparım acıyı basarım iyi gelir.. bizim iş yeri doktoru var yani oda diyor sen korona olmazsın taşısanda olmazsın bunu alsanda olmazsın olmam ben :D o başka bir mevzu onu geçelim.. abi sevmiyorum ya hasta olmayı ben doktor yüzü görmüş insan değilim 10 yaşından sonra... ilk zamanlar doktorlardan çıkmadığım için travma var bende gitmem kolay kolay

Bende öyle doktora gitmişliğim pek yoktur korkusuda var... ama annemle ilgili iki yıldır doktorları yıldırdıydık artık..şimdi aynı korkularım yine var iğne bile bayıltın vurun derim heralde okulda ikende hep kaçardım ki..

• Beğen
Yinede bak şaka değil ıhlamur falan bişeyler iç iyi geliyor beee ne inat adamsın

• Haha

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
@İlkiz, benimkisi korku değil ama travma gibi birşey ben günde 3 doz iğne vuruldum senelerce hemde penisilin deposilin 6 3 3 bak herşeyini ezberlemişim... artık iğneyi gizli saklı kendim kesmiştim büyüdüğümde gidiyorum diyerek vurulmamıştım... o penisilin varya vuruluyorsun yarım saat kalkamıyorsun baacak dimdik taş gibi kaskatı oluyor of aman neyse hatırlamıyim

Yinede bak şaka değil ıhlamur falan bişeyler iç iyi geliyor beee ne inat adamsın
Ya doğru söylüyorsun yumuşatır boğazı ama içince yutkunarak içmiyorsun değmeden geçip gidiyor işin içinde gırtlak hareketi var hani o bademcik bi inse anlaşcaz mevzuyu çözcez :P

Biliyorum benim kardeşimde vurundu o penisilini uzun yıllar hemde..boğazı bir tutardı çok fena olurdu o zaman sende o gibi bişey oldun anladım doktora gitmen lazım.İnşallah hemen geçer çok geçmiş olsun ama ihmal etme kardeş niye çekesin ..

Kerem

Kız & Erkek Babası
Memleket
Isparta
Medeni Hal
Forum forum dolaşıyorum yine.

Geri
Üst Alt