Şu An Ne Yapıyorsun?

Cheerful

lalalalalala*
İsim
cemo
Meslek
boş yapmak
Medeni Hal
Panda gibi yuvarlanıyom
Kursa gittim geldim bittim
Enerjimi nazar edenlerin abv

Bugün yorucu bir gündü yatarak tel elimde foruma bakıyorum

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
2 gün oldu hâla ölmedim hastayım teşekkürler

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Töbe yarabbi deme öyle çok geçmiş olsun ... nar çiçeği çayı içmelisin
Nar çiçeği kızı gelse şuan ülkesinden kopup fayda etmez.. olay bambaşka normal boğaz şişmesi değil.. gırtlak kanseride olabilirim.. yutkunuyorum ama acıyor sigara içtiğim için çok ve hala içiyorum şimdi yaktım dayanamıyorum çünkü balgam yapıyor sol kulağımın altındaki bademcik gırtlağımı engelliyor ondan acıyor... yani belkide bademciğin şişmesidir bilemiycem...

Bitkisel çay mekanik şeylere etki etmez normal şiş olsa tamam..
bugün 2. gün 3. gün olur 4. güne gireriz geçmediği kanısına varırsam ancak bir doktora görünürüm bakalım hayırlısı.. bu arada bu buna ilk defa oluyor kolay kolay hasta olmazdım.. hatırlarsanız buralarda bir yerde yazdıygım bir kaç gün önc gırtlatım ses yapıyor yutkunurken diye denk geldi herhalde

Nar çiçeği kızı gelse şuan ülkesinden kopup fayda etmez.. olay bambaşka normal boğaz şişmesi değil.. gırtlak kanseride olabilirim.. yutkunuyorum ama acıyor sigara içtiğim için çok ve hala içiyorum şimdi yaktım dayanamıyorum çünkü balgam yapıyor sol kulağımın altındaki bademcik gırtlağımı engelliyor ondan acıyor... yani belkide bademciğin şişmesidir bilemiycem...

Bitkisel çay mekanik şeylere etki etmez normal şiş olsa tamam..
bugün 2. gün 3. gün olur 4. güne gireriz geçmediği kanısına varırsam ancak bir doktora görünürüm bakalım hayırlısı.. bu arada bu buna ilk defa oluyor kolay kolay hasta olmazdım.. hatırlarsanız buralarda bir yerde yazdıygım bir kaç gün önc gırtlatım ses yapıyor yutkunurken diye denk geldi herhalde
Sus be o ne biçim söz allah korusun soğuk algınlığıdır, faranjittir niyeki kanser olasın .

• Beğen
Tepkiler: LsR
Kardeş sen bekleme bir doktora görün antibiyotik tedavisi falan verir böyle olmaz birkaç gün önce de demiştin evet hatırlıyorum.

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
@İlkiz, benim kadar sigarayı günde paket paket içen yokki zaten ciğerlerim gitmiştir diyorum çıkmasada birşey o gitmiyorsa gırtlağım ben varım diyor kesin :haha: ya böyle şey yapıyorum ama valla dayanılmaz :D yutkunamamak baya sıkıntı birşeymiş

@İlkiz, benim kadar sigarayı günde paket paket içen yokki zaten ciğerlerim gitmiştir diyorum çıkmasada birşey o gitmiyorsa gırtlağım ben varım diyor kesin :haha: ya böyle şey yapıyorum ama valla dayanılmaz :D yutkunamamak baya sıkıntı birşeymiş
Offf deme böyle bu konularda benim hassaslığımı biliyorsun doktora git.Biri hastayım dese ödüm kopuyor kaybettiklerimi düşününce...neyse

Benim evli olan kızkardeşimde çok içiyor sigara annem çok üzülürdü bırak bu sigarayı sana istediğin gibi bir altın bilerzik alacağım derdi yine bırakmadı yine bırakmadı içiyor işte birazda irade ile alakalı bırakan bırakıyor ..

Geri
Üst Alt