Site admini kerem forummeskeni üyelerini habersiz bıraktı!

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bu arada gerçekten smf de Türk kullanıcı kalmamış. Resmi sitede bile kendime yandaş bulamadım. Israrla smf ye devam ama ?bir iki kişi geldi fiyat sordu, site kurmak istiyorlarmış ama bende yine ticaret zekası olmayınca, gidin başkasına ben uğraşamam dedim. ?‍♂️
Rap forumu için kafadan full aktif 90 kişi arkadaşım var.. smf veya mybb yada ips düşünüyorum :D amaç uğruna açmayı planlıyorum eklenti modifiye v.s olmayacak.. sadece duyuru amaçlı buradaki magazin gibi orası gerçek ciddi olarak.. birde herşey default olsun kafasındayım ama gelecek olanların forum olarak değil bir site olarak bilgisi olduğu gerçeğide aklımdan çıkmıyor.. tutar tutmaz millet demolarını şarkılarını paylaşacak featleşme olayları organize olaylarını duyuracak.. yani tek çatı altında müzikle uğraşan amatör yada prof insanları topluycam.. yerini yaptım görüşmeler konuşmalar ama ne zaman olur allah bilir.. önce tek başıma birşeyler düşünmem lazım sadece.. uzun vadeli bir proje ama bakalım.. birde forum açma kapama olayları beni baydı biraz... diyorumki xenforo yeni sürümlerde değişik bir yapı çıkarsada burası gibi olan yerler güncellemese arada bir fark olsa diyorum eski yeni gibi.. xf'nin 1 i bile 2 gibi çok değişiklik yok ama xf 1 kullananda yok .. xf 1 vbulletin 3 ayarının en gelişmişi normalde şöyle bakarsak.. smf bakılınca senin ora gibi güzel oluyor ama hacmi ne kadar kaldırır bilmem onun hostinginin direk düz linux olması lazım modülsüz.. plug yüklenmezse site çok rahat gidişat gösterir.. seninkisi forumculuk adına çalışma yapılan yer .. benim düşündüğüm aracı bir site olarak sadece toplanan insanların duyurusunu yapma yeri zaman öldürme yeri..
yani yok avatar yükleyemiyom yok şunun buyu şu olsun bu olsun denecek bir site değil kafamdaki..

Lavinya

Az insan, çok huzur.
Sevgili adminimiz çok yoğun anlaşılan olur öyle şeyler :)

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Aynen öyle canım olsun desin sevdiği için takılıyor bizde onun bu samimiyetini seviyoruz iyiki var :7:: banada neler diyor baksana ...
sen sus sen kızsın sana yok sdklfjksdghjk

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal

Üzüm

#Hayırlısıbegülüm#
Keremin ben hiç bı yerde fazla konuştuğunu görmedim ki .
Neden he ,niye neden bu insanları uzuyorsun. Amacın ne ,(aboo birisi bana dur desin )

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Keremin ben hiç bı yerde fazla konuştuğunu görmedim ki .
Neden he ,niye neden bu insanları uzuyorsun. Amacın ne ,(aboo birisi bana dur desin )
sen onu hiç görmedinki seni onun sitesine gönderdim rica ettim bana yarın dedin gece göremiyorum dedin beni öteledin kfjdkljfkj gitme sen gitme.. gitmem yok ya deseydin yine iyidi savuşturulmayı sevmiyorum gara hatun sen bittin zaten sen bekle gör zaman sonra seni bitircem oliim bu ülkede barınamıycan kjdksjgh

Üzüm

#Hayırlısıbegülüm#
İfsanin böylesi . Başkanin eşi dedim , site polisi dedim ciğerimi parcaladim.
Farklı bı yerde baya bı arada kaldık.
Ama ikimizde ters ,sınırlı karakter olduğumuz için " selam " bile vermedik .

Geri
Üst Alt