Rss Besleme Kapatma Kaldırma Eklentisi Xenforo 2.1 - 2.2 - ücretli

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
xenforo 2.2 için sitelerin'den rss çekimi yapanları engellemek için eklenti mevcuttur eklenti sahibinin koyduğu fiyat 35' dolardır.. Bir takasla elime geçti bazı editlemeler yaptım.. Eklenti ozzmozz tarafından piyasaya sürülmüş' editlemesini kendim yaparak bazı kısıtlamaları kendim kaldırdım.. (ozzmozz ismini esinlendiğim için kaldırmadım yani emeğe saygı açısından aslında eklenti kendimin geliştirdiği bir eklenti olarak piyasaya sürüle bilirdi ben elime geçeni değiştirdiğim için kaldırmıyorum kendi imzamıda atmıyorum olay bundan ibaret)

Sunduğum şekil sitenizin Rss simgesini kaldırıyor ve Rss beslemesi yapmadığı için sitenizden başka bir yere içerik çekilmesini engelliyor..

35'Dolar olan eklentiyi
200 tl'ye satıyorum bedava paylaşmak istemedim biraz yolumuzu bulalım.. Eklentiyi kendim girer yükler çıkarım çoğaltılmaması için bu gerekli..
Yazılımsal kod olarak kaldırmak mümkündür rss görüntüsünü ama beslemeler kapanmaz .. Bu eklentiyi bilenler veya sitemden kimse rss olarak bilgi çekmesin diyorsanız iletişime geçin satışı gerçekleştirip halledelim..

Frelance mantığıdır bu durum eklentide seçenekler ve ayarlar bölümü kaldırılmıştır.. Sonuç odaklı olarak rss iptal edilecek..

dipnot: vay efendim sattı vay efendim ben yapardım vay efendim başkasının eklentisini editlemiş.. evet editledim ve işini göreceğim warez değildir.. ikinci el iş verdin düşün... bundan sonra böyle...

Smf içinde yardım ihtiyacı olduğunda @KeReM @ nickli kişiden'de yardım alabilirsiniz.. Bundan sonra bu böyle bir yol seçtik.. kimse kimse için taş atıp kolunu yormasın artık.. hamallık değil bilgi satıyoruz artık' çünkü çok suistimal durumlara geldiğimizi farkettim..

eklenti örnek: [OzzModz] Remove RSS Feeds From The Site

eklenti örnek: Remove RSS

eklentinin mantığı rss besleme simgesini kaldırmak ve rss beslemesine link url girişini çekişini engellemek

3 ay boyunca eklentiyi kendim kuracağım için 3 ay içinde site değiştirme veya falanca siteye uygulama gibi işlemler konusunda destek yani yükleme yapacağım..

Bu kararımdan düşüncemden memnun olmayan varsa warezlere veya 35 dolar verip verdiğim linklerden alabilir lisanslı siteyseniz..

Geri
Üst Alt