Smf Forum siteleri için rss çekme modülü (plug) var mı?

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bir soruda ben sorayım cevabını bilsem'de arayan arkadaşların dikkatini çekecek bir başlıktır..

Smf' sitesi olan arkadaşların rss haber çekmeleri için kullanılan modül plug var'mı? (eklenti) ve neden smf sitesi olan kişiler bu rss ile konu çekip daha aktif bir trafik olmasını sağlamıyorlar? zararlı mı?

Kerem

Kız & Erkek Babası
Memleket
Isparta
Medeni Hal
Var var olmasına ama şuan adı nedir, ne değildir hatırlamıyorum. Hiç kullanmadım, zararı olacağını düşünmüyorum ama öyle kolaya kaçacak işleri sevmiyorum. Kendin konu açarken bir defa okumaya çalışıyorum. Hem benim için iyi oluyor hemde okumadığım konuyu paylaşmamış oluyorum. Ama sorunun cevabı için konu çekme yolunu bulayım, atarım buraya.

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Var var olmasına ama şuan adı nedir, ne değildir hatırlamıyorum. Hiç kullanmadım, zararı olacağını düşünmüyorum ama öyle kolaya kaçacak işleri sevmiyorum. Kendin konu açarken bir defa okumaya çalışıyorum. Hem benim için iyi oluyor hemde okumadığım konuyu paylaşmamış oluyorum. Ama sorunun cevabı için konu çekme yolunu bulayım, atarım buraya.
Bu arada bu kişi smf forumlarında son kaledir..
Şaka değil ciddiyim..

Kerem

Kız & Erkek Babası
Memleket
Isparta
Medeni Hal
Estğ. diyeceğim ama bu sefer haklısın. ? Ölmüş smfciler, mybb ayaklanmış. Smf kullanan bir grup var ama piyasadaki diğer forumlar gibi kaderine terk edilmiş. Kategorilerin arasından yapraklar uçuşuyor. ?‍♂️ Gittiği yere kadar direneceğim ? birgün smf desteği tamamen keserse geçerim xene. Çok pahalı çok ?

• Haha

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Smf forum olarak forum yok yav bir kaç tanede yok sen kurulu sitelere bakma onlar destek amaçlı açılan kendisine destek vermeyen yerler.. Bak ama mybb forumları var yine.. o sistemde potansiyelli..

Xenforo çok pahalıda herkes para ödemiyor :D Geç onları sen lisanslı kurulum muş paralı eklentiymiş.. Destek sitelerinde bile bu yok.. Vbulletin mesela lisanssız kullan kapatırlar.. Türkiye kolunda şube gibi işleyen yerleri vardı.. Xenforo türkiye'yi ve türkleri adam yerine koymuyor.. Umurlarında'da değil.. Türkler'den para çıkmayacağını bildikleri için şube yada bir kuruluşu yok.. Ama tonla avukatları var.. Hadi amerika'dan avukatı buraya dava açsın nereye açıyor dfsd

Kerem

Kız & Erkek Babası
Memleket
Isparta
Medeni Hal
Smf forumlar var var ama ilgi olmadığı için arayıp bulmak lazım. Ben bir ara yalnızmıyım diye baktım ? 30 a yakın smf kurulu şuan ama bomboş. Adminler bile kayıp.

Ya ben illegal sevmem, iki gün sonra emeklerim boşa gitsin istemem açıkcası. Şuan ki potansiyellede o parayı vermem. Yoksa 3000 tl para değil, bir defa verip ömür boyu lisanslıyorsun. Xen içinde değer o para ama dediğim gibi şuan için düşünmüyorum. ???

• Beğen

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Smf forumlar var var ama ilgi olmadığı için arayıp bulmak lazım. Ben bir ara yalnızmıyım diye baktım ? 30 a yakın smf kurulu şuan ama bomboş. Adminler bile kayıp.

Ya ben illegal sevmem, iki gün sonra emeklerim boşa gitsin istemem açıkcası. Şuan ki potansiyellede o parayı vermem. Yoksa 3000 tl para değil, bir defa verip ömür boyu lisanslıyorsun. Xen içinde değer o para ama dediğim gibi şuan için düşünmüyorum. ???
Sen kur istediğini yapta gerekirse lisans o zaman düşünürsün :P

Kerem

Kız & Erkek Babası
Memleket
Isparta
Medeni Hal
Var ama çok eski, kim oturup güncelleyecek onu ‍‍:unsure:

• Haha
Geri
Üst Alt