Projem'de Eğlenceli An'lar

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Fırtınam adlı arkadaş için proje eğlencesi adında snipt skiit baabında bunu paylaşmıştım.. bir kerede olsa benden başka kulak değdiği için gizleme durumu kalmadı.. gerçek ep' track albüm hazırlandığında kanalım açıldığında.. bunu studyo uğraşları adı altında zaten paylaşıcaktım... tek bu değil bunun gibi asıl kayıta girmeden önce bir çok studyo içerikleri var.. tabi resimlerde yer yer paylaşılacak..

burda aslında tek başıma kendi kendime konuşuyor gibi sesler duyuluyor.. aslında işin özeti öyle değil.. kendi diyaloglarımı editleyip birleştirdim.. kulaklık mikrofon ile iletişim kurulduğundan arkadaki arkadaşların sesini sizin duymanız mümkün değil.. onunda kayıtları var...

bunu paylaşma sebebim yeni akım 'Mumble' rap yapan benfero tarzı trrap yapan ve kerimcan durmaz ablamızın pardon kerimcan'ın nın nın ın yok direk kerimcan şeklindekiler anlamaz.. zeng' şekilide anlamaz.. lirikal ham' oldschollcuların bildiği bir eylemdir.. rap forumları olmadığı için kendi eğlencem kisvesinde paylaşıma sunmuş bulunuyorum .. ( herkes bu kalitedeki bir ham projenin duyulmasını asla istemez intihar sebebidir ) lakin konumum belli yerim belli şeklim belli.. ama tarzım belli olmadığı için bilinmediği için kimse tarafından benim açımdan bir sakınca yok...

Teliflik durumları
beat : free ( kullanıla bilir özgün )
alt yapı: fatih
kurgu diyalog : fatih
mixtape : fatih ( mix yok çıplak düz ses )
Asıl beatın çaldıgı parça ismi ( track ) : SENTOMOBİL ALGI

Bu beatın asıl kayıtı bitmiştir sentomobil algı etiketi altında yayınlanacak yakın zamanda ep' albüm içinde kendim tarafından şirketsiz..

paylaşım sebebi .. eğlencemi paylaşmak istedim.. açıktan vurup ilgilenen arkadaşların diss atmasında bir mahsur yoktur cevap 15 dakika içinde dinledikten sonra ortam ve durumuma göre verilecekir.. ( ben olsam buradaki sese aldanmazdım pek masum değilimdir )

KeNo

Kıskançlık hapı olsun istiyorum!
İsim
Kenan
Memleket
Mersin
Fatih benim anlamadıgım ne biliyomusun. Bak bunu paylaştın banada asıl kayıtını attın asıl kayıtla bunun arasında daglar kadar fark var ses tonu bile oturmuş ritime. Neden böyle birşey gereksinimi duyuyorsun? Reis paylaş ne varsa neyi bekliyon lan :D yemin ederim bana attıgını öglenden beri dinliyorum manyak birşey olmuş. Burdakini dinliyorum müzik aynı ama çok degişik birşey var anlamadım olayı. Oglum çekinsen zaten bunu buraya atmazsın vallahi çözemedim olayı

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Fatih benim anlamadıgım ne biliyomusun. Bak bunu paylaştın banada asıl kayıtını attın asıl kayıtla bunun arasında daglar kadar fark var ses tonu bile oturmuş ritime. Neden böyle birşey gereksinimi duyuyorsun? Reis paylaş ne varsa neyi bekliyon lan :D yemin ederim bana attıgını öglenden beri dinliyorum manyak birşey olmuş. Burdakini dinliyorum müzik aynı ama çok degişik birşey var anlamadım olayı. Oglum çekinsen zaten bunu buraya atmazsın vallahi çözemedim olayı
ya sen cidden ya anlamıyorsun yada ben anlatamıyorum :D
abi benim çekinme durumum olsa karga gibi çıplak sesi proje aşamasında niye atayım :D söz bende beat bende tarzın her türlü farklılığı bende.. sana attıgım kayıtla bak eşleştirmişsin alakası yok dimi :D o nerdee bu nerdee :D sanada sus diye attım artık keyiften atmadım ifşalar gibi her yerden çıkıyon la :D çağırdıgın arkadaş sonradan direk sana iyi sövdü haberin olsun dm'den konuştuk ep'sine feat istiyor.. çünkü oda biliyor rap içerikli bir projenin paylaşılması demek gidere gider gel demek :D yani bu bir taktikdir oldscollcular bilir bunu.. ne kasıcam oğlum ben :D
youtube kanalımı daha açmadım :D açınca forumla bu nick charismax nickinin eşleşmesini istemiyorum.. adım fatih o kadar..

KeNo

İsim
Kenan
Memleket
Mersin
Kanalı ne zaman açıcan ? Kim yönetecek biyografin varmı diskografiye ne yazıcan eskilerimi :D Oglum ben vallaha senin için ugraşıyorum lan

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
uğraşma benim için :D benim için uğraşan çok var ben kendim için bu kadar uğraşmıyorum.. sırf bir işe aynı anda baş koyduk sözüm var diye patır patır yayınlamıyorum yoksa bana dertmi la hobi bu bende.. çatır çatır yayınlarım her yere beklentim sıfır olur .. zevk alıyorum hocam ben bu işten hobi işte .. şuan gündemde olan popüler arkadaşlarım var .. aa fatih senmisin diyip kanalıma es kaza yorumları düşşsün istemiyorum ayrıca.. çünkü o aşamalara hazır değilim tastamam.. çünkü ben tek değilim artık

KeNo

İsim
Kenan
Memleket
Mersin
Kanal dedim cevap vermedin :D İyi tamam ben bunu paylaşıyımmı

• Beğen

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Kanal dedim cevap vermedin :D İyi tamam ben bunu paylaşıyımmı
kanalıda biyografiyide diskog'da ayarlarız biz :D paylaşırsan teliflik bir durum değil o sıfırdan benden çıkma mahkemelik oluruz abi :D paylaşma

KeNo

İsim
Kenan
Memleket
Mersin
Eyvallah tamam. Senden tez zamanda bekliyorum çalışmalarını haberin olsun idol almıyorum :D Sadece begeniyorum her türlü yardım yataklık yapılır :sopali:

• Haha

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
heh böyle ol ciğerimin artıklarını sen yii :haha: eyvallah abi

Yorumlarinizi okumadim ama sunu soylemekte fayda var ben rap dinlerim sesin herturlu yontulur abi. Slow melenkol bu sese fena yakisir anladigim kadariyla islem yapilmamis dalga gecilmis onu farkettim. Suvariler vardi ordaki cocugun sesiyle hemen hemen aynisin seninkisi biraz daha tok cikiyor battlelik sesin var. Kullan bunu bence

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Yorumlarinizi okumadim ama sunu soylemekte fayda var ben rap dinlerim sesin herturlu yontulur abi. Slow melenkol bu sese fena yakisir anladigim kadariyla islem yapilmamis dalga gecilmis onu farkettim. Suvariler vardi ordaki cocugun sesiyle hemen hemen aynisin seninkisi biraz daha tok cikiyor battlelik sesin var. Kullan bunu bence

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
senin dediğin başka gerçek suvari bu :D