Minibüs ayakta olanın oturana dayaması dayanması yaslaması yaslanması

De git be söylediğin şeylere bak tamam ben başka düşünüyorum.Yaşın onlardan büyük olunca tamam diğer türlü olunca hayır.... allah allah kabul etmiyorum ben erkek olsam evli olsam kadınlara yer veririm diyorum çocuklara, gençlere demiyorum fark burda.Sen yorgunmuşsun ki zaten gözün bişey görmez bunu kabul ediyorum anammmm neymişsin sen sözüm diyorsun haksız bile olsan... ?

• Haha
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
De git be söylediğin şeylere bak tamam ben başka düşünüyorum.Yaşın onlardan büyük olunca tamam diğer türlü olunca hayır.... allah allah kabul etmiyorum ben erkek olsam evli olsam kadınlara yer veririm diyorum çocuklara, gençlere demiyorum fark burda.Sen yorgunmuşsun ki zaten gözün bişey görmez bunu kabul ediyorum anammmm neymişsin sen sözüm diyorsun haksız bile olsan... ?
Sus gız sen başlattın devam edecem yazmaya :haha: ben anlamam centilmenlik yoooook dfdsfsf ölüyom abi ölüyom dur bakiim 13 saat çalışmışım ayakta.. anoooooow :haha: bir kaç ay böyle devam edecek serviste yok.. geçen denetimlerin acısı çıkıyor işte fazla rahattım :haha: işin trajedisi telefon çekmiyor gece sdfdsfgsf giremiyorum forumlara.. pazarda çalıştım :haha: ülkeyi kurtarıcam ilkiz tayyip'e vergi vermem lazım yoksa batar ülke dfsfsdfg

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Sana centilmenlik yaparım la sen merak etme .. adamına göre zamanına göre yerine göre o iş değişir.. orada takılı kalma :P bizim iş zaten böylede ustalar bıraktı bende sahalara inip ahanda işçilikte ustalıkta böyle yapılır diyerek makinalarla düet yapıyorum... iş resimlerim var aslında atmak istiyorum foruma ama iş kıyafeti falan şimdi bilemedim sonra belki.. normalde lüks iş şekli pozlar atardım'da bu bildiğin çalışan eleman görüntüsü oldu.. yoksa bilirsiniz herhalde ben resim konusunda özgüvensiz değilim rahat atarım her yere'de gerek varmı onu bilemedim dskjghkdjgh birde fabrikanın atölyesi ama sahibi ayrı belki ifşa olmak istemez falan sonuçta habersiz çekiyorum ortamda resimleri..

Geri
Üst Alt