Minibüs ayakta olanın oturana dayaması dayanması yaslaması yaslanması

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Oturuyorum ayakta iki bayan var yaslayamıyorlar :haha: erkek olsa nereleri nerelerime gelirdi berber gibi..
Yok kimseye yer falan jdkdnf

Oturuyorsun ayakta iki bayan var yaslanamıyorlar öyle mi? Kalkta centilmen erkek ol yer ver nolmuş insanlık öldü mü?

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
@İlkiz, işten eve dönüyorum herkes parasını verip minibüse biniyor dimi :D vermem o kadar hanzo varken çıkıpta salaklığın adına centilmenlik diyemem :D yaşlı değil bişey değil bayan erkek ayrımı yok bende .. :D hem ben onlardan büyük olarak neden yer veriyorum iş yaşı büyük olanın ayakta kalmaması değil'mi :haha:

Şu noktada haklısın derim senden küçükler ise evet oturabilirsin ama senden büyük kadınlar ise yer verilmesi gerekir bu bir kuraldır

• Beğen

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Şu noktada haklısın derim senden küçükler ise evet oturabilirsin ama senden büyük kadınlar ise yer verilmesi gerekir bu bir kuraldır
Zaten kadın değiller.. kızlar ama kadın olsada yer vermek zorunda değilim.. @İlkiz ben evli bir erkeğim bir kadına centilmenlik yapmam gerekmiyor.. yani benim kafa başka türlü bunlara çalışıyor.. o yer verme mevzusu farklı

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Şimdi bak şöyle bişey iki arsız yapışıyorlar benim omzuma hani afadersin erkek olsa dayama olayı olacak kadın'da yok işte :D bu arsızlıktır bayanız yer verin diye... 12 saat işten gelmişim dermanım yok eleman eksikliği var niye yer vereyim popomu koymuşum kalkamam yani isteselerde çekselerde kaldıramazlar öyle bir ohh diyip oturmuşum..

Ama bazı kadın kızlar var çekingen böyle ayakta kalır kenarda köşede ben çağırırım gel buraya otur diye... kadınlıklarını kullanarak yer verilmesini isteyen kadınları hiç sevmem..

Zaten kadın değiller.. kızlar ama kadın olsada yer vermek zorunda değilim.. @İlkiz ben evli bir erkeğim bir kadına centilmenlik yapmam gerekmiyor.. yani benim kafa başka türlü bunlara çalışıyor.. o yer verme mevzusu farklı
Bak burda yanlış diyorsun evli bir erkeğim centilmem olamam deme böyle ya....ne alaka ..
Tamam çok yorgunsun eve dönüyorsun bunda haklısın gözün kimseyi görmez oturabilirsin...genç çol cocuğada evet neden kalkacaksın beklesinler ayakta.

• Beğen
Yanımdaki adamda izinde onun masaya da bakıyorum gelen olursa işi ile ilgili o nedenle fazla yazamıyorum yoksa bu konu ile ilgili yazacak çok şey vardı neyse diyorum haklı iken haksız duruma düşüyorsun ...evli erkeğim centilmen olamam diyerekten herkes seni ağzına atmıyor offfff insanlık et dedik yaşlı ise kadınlar ayakta ise dedik lafı dolandırdın nerelere getirdin de git...

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bak burda yanlış diyorsun evli bir erkeğim centilmem olamam deme böyle ya....ne alaka ..
Tamam çok yorgunsun eve dönüyorsun bunda haklısın gözün kimseyi görmez oturabilirsin...genç çol cocuğada evet neden kalkacaksın beklesinler ayakta.
Hayır bu konuda ben yanlış değilim.. centilmenlik bekar bayana bekar erkeklere yakışır.. evli olanın centilmenlik yapması diye birşey yoktur.. İhtiyaç dahilinde düşmüşe yardım etmek.. zorda olanın işini imkanın varsa kolaylaştırmak vardır.. evli bir erkek bekar bir bayana centilmenlik yapamaz.. bunu türkiyede yapıyorsa sıkıntıdır.. ben olayı farklı yere götürüp farklı yerden bakıyorum.. Karıma yapmadığım hiç birşeyi ve ona özel yaptığım birşeyi başka bir dişi' kişiye yapmam ben.. Hatta bende bazen oluyor her zaman değildir.. kadın görünce bakmam bile ... garip gelir bu millete.. bu inançla alakalı birşey yobazlıktan bahsetmiyorum..

Birde senin yazını yanlış okumuşum sende beni yanlış okumuşun.. demişsin'ki oturuyorsun yaslanamıyorlar.. ?
Yok öyle değil sen buradaki ironiyi anlamadın..

Yok yanlış anlamadım sonradan yer vermeye de gelince konu ilerleyip ondan demiştim ama sen konuyu çok başka yerlere sündürdün olmaz tamam sen öyle düşünüyorsun herkesin fikrine saygılıyım ama ben fikrimden dönmem bende öyle düşündüm.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Yanımdaki adamda izinde onun masaya da bakıyorum gelen olursa işi ile ilgili o nedenle fazla yazamıyorum yoksa bu konu ile ilgili yazacak çok şey vardı neyse diyorum haklı iken haksız duruma düşüyorsun ...evli erkeğim centilmen olamam diyerekten herkes seni ağzına atmıyor offfff insanlık et dedik yaşlı ise kadınlar ayakta ise dedik lafı dolandırdın nerelere getirdin de git...
La yok öyle değil anlamıyon ya... bunlar işe gidiyor ben işten geliyorum.. haliyle büyük yaşım onlardan.. ama ben tip olarak çocuk olduğum için bunlar omzuma omzuma sürtünüyor anladın'mı :haha: hani erkek olsalar noluyor lan dayıyon'mu diyip kalkıp kafayı gömerim sabah sabah.. ama niyetleri farkettirmek kendilerini kaldırmak beni hani yer vereyim istiyorlar..

Olmaz öyle centilmenlik dediğin şey minibüste eşitsizlik olur.. kadınlar değil'mi erkeklerle eşitlik istiyoruz diyenler ? E eşitiz parasını veren binmiş.. minibüs zaten ayak yolculuğu arabasıdır.. koltuk sayısı bellidir.. neyse bende çok yazarımda boşver :haha:

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Yok yanlış anlamadım sonradan yer vermeye de gelince konu ilerleyip ondan demiştim ama sen konuyu çok başka yerlere sündürdün olmaz tamam sen öyle düşünüyorsun herkesin fikrine saygılıyım ama ben fikrimden dönmem bende öyle düşündüm.
Düşün bişey demiyorum.. ama her insanın karekteri farklıdır.. senin saygısızlık dediğin şey bir başkaları için akıllılık yada hakkındır olur adı..

Geri
Üst Alt