Mesken Gri Tema

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bir başka yer için yaptığım tema'yı forummeskeni.com sitesi için seo ayarları yeniden yapılandırılarak ve bazı kod değişiklikleri yaparak aktif hale getirdim...
Hem gece takılmak için hem'de gündüz takılmak için göz yormayacağını umuyorum...
Tema zaten benim'di karşılıksız olarak yapmıştım ama yinede @Monstera kardeşime teşekkür ediyorum.. Kendi işleri yoğunlukların'dan dolayı onun alanına karışmıyorum artık hakkında hayırlısı olsun onunda...

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Diğer yapılanları paylaşmıştım en azından bunu paylaşmadım' Kendi zevk tarzımıza göre benzersiz olduğu doğrudur' mükemmel renk tonları yok ama en azından bize özgü özgün olması yeterli.. Teşekkür ederim hepinize ..

İsim
Gizem
Memleket
İstanbul
Medeni Hal
Mavi de güzeldi bu daha iyi olmuş beğendim renklerinizi, mavi temada bazen akşam oda karanlığında telefon ekranım parlak olunca ilk açılışta gözümü alıyordu. Gerçekten dediğiniz gibi hem gündüz hem gece için güzel renkler olmuş. Emeğinize sağlık

• Beğen
Tepkiler: LsR

Lavinya

Az insan, çok huzur.
Hayırlı olsun değişiklik iyidir :mnkl:

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Hayırlı olsun değişiklik iyidir :mnkl:
Sen söylenip duruyordun değişiklik diye al sana değişiklik... Birde bu tema biraz psikolojik test barındırıyor... Mesela bu temayı kullanarak bir sonraki gelecek olan temanın renkleri insanın içini açacaktır.. :D

Lavinya

Az insan, çok huzur.
Sen söylenip duruyordun değişiklik diye al sana değişiklik... Birde bu tema biraz psikolojik test barındırıyor... Mesela bu temayı kullanarak bir sonraki gelecek olan temanın renkleri insanın içini açacaktır.. :D
Ben hep söylenirim çünkü kolay kolay beğenmem hiç bir şeyi o yüzden sen bana bakma :D :D

• Haha
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bundan sonraki tema renkleri yeni bir tema gelirse birden fazla renkleri farklı alanlarda kullanıcam.. Ayrı ayrı renkleri' temaya fonksiyolen butonlar'da ekleye bilirim ama o biraz zaman aldırıyor.. Çabuk sıkılan birisiyim' mesela posbit alanına ikonlar simgeler düşünüyordum birileri yapmış diye elim varmadı.. Başka birşeyler daha sonra muhakakkak denerim.. Şimdilik sade mode'den yürümek iyi böyle..

Bak bu renk hiç göz yormuyor ben bu renk uyumunu beğeniyorum ellerine sağlık @Charismax :giggle: :sev1::

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bende hafif böyle renkleri seviyorum biraz boğuk boz bir renk ama alışılır :c00:

Geri
Üst Alt