Mobilden forummeskeni sitesine resim yükleme

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Şu'an yapacağım açıklama kadar saçma bir'şey olamaz ama en azından eskiden yapıp kaldırdığım bir' değişimi yeniden fikir edinerek getirmiş oldum..

Sitemizde dosya ekleme kalktığı için resimleri linkliyor'sunuz.. Bilgisayardan girenlere bu problem olmaz ama mobilden resim aktarmak zorlar insanları..

Mobil'den şu'an denemediğim için saçma gelebilir.. Ben çalışacağını düşünüyorum...

n5zSKE.md.png

Resimde gösterilen yerden kısa vadeli resim paylaşımlarınızı paylaşa'bilirsiniz... Mobil yani telefondan sıkıntı çıkarıyosa daha sonra bu konuya gelip test ederek başka bir yol bulmaya çalışırım..

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Mobil chrome'den otomatik atmıyor konu içine ama iş görür.. Firefox tarayıcıyı mobil olarak kullanıyorsanız cihaza göre farklıkık gösterir..
İyi kötü iş görür.. Sonrasına sonra bakarız..

Link alabildiğim için mobilden ben böyle kullanıyorum evet

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Link alabildiğim için mobilden ben böyle kullanıyorum evet
Sen burda yokken zamanında koymuştum bundan bir tane... Telefondan tarayıcı açmasınlar tıklasınlar içinden yüklesinler diye.. Sonra baktım linkler çok erken kırılıyor kaldırmıştım... Bu şimdi telefondan yükleyince ayrı bir tarayıcı açıyor yine link veriyor ama en azından kendin aramıyorsun bir link etme sayfası.. Yani özetle kullanımı kolay gelirse kullanırlar olmazsa eskisi gibi devam .. Ben yine'de koymuş olayım :D

Geri
Üst Alt