lgbt karşıtı insan

erkekler erkekleri tuhaf karşılar ama verse koşarlar lezleride sempatik bulurlar çünkü sapık hep sapıktır herkesin hayatı kendisine

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Yoo ben karşıyım... Lgbt onur yürüyüşü adı altında toplum ahlakı bozuluyor.. Atatürkün bıraktığı gençlik lgbt çatısı altında toplanamaz... Kardeşim lgbt diye diye olmaz... Varsa özel bir durumun amenna .. Ama lgbt dayatılmaz..

İsim
Bir Adam
Memleket
Çankırı
Meslek
CNC OPERATÖR
Medeni Hal
@Stranger bu bireyleri yakışıksız buluyor buyrun kendisine sorun şehrine yakıştıramıyor tapulamış bursayı kendisine (: lgbt bende karşıyım siyasi nedenlerden dolayı ama insanları şehire yakıştıramaması ayrımcılık ve ırkçılık oluyor. Kendisi 10 kadına yavşar belki 2 sini ayartır yatar adam derler. Ama var olan bir lafı kaldıramaz yazık

Aykut

Don't look back you're not going that way...
Meslek
Yönetici
Medeni Hal
Arkadaş buyuk harflerle yazıyorum. ŞAHISLARIN TERCIHLERI ZERRE UMRUMDA DEĞİL AMA BENİM DEĞER VERDİĞİM VE TARİHTE ÖNEMİ ANLAMI BUYUK OLAN BİR ŞEHİR İÇİN''TOP BURSA'' DİYEMEZSINIZ.BÖYLE YADA ULKEMIN HERHANGİ BİR ŞEHRİNE ALAYCI BIR SEKILDE HAKARET EDEMEZSİNİZ.LGBT YMİŞ BİLMEM NEYMİŞ BENİ İLGİLENDİRMEZ.SÖYLEM VE SÖYLEME NİYETINIZ BELLİ.BUNA KARŞI CIKTIGIM ICIN UYARILIYORSAM ZATEN BU ORTAMDA DURMANIN DA ANLAMI YOK.HERKESE İYİ FORUMLAR DILERİM

İsim
Bir Adam
Memleket
Çankırı
Meslek
CNC OPERATÖR
Medeni Hal
Arkadaş buyuk harflerle yazıyorum. ŞAHISLARIN TERCIHLERI ZERRE UMRUMDA DEĞİL AMA BENİM DEĞER VERDİĞİM VE TARİHTE ÖNEMİ ANLAMI BUYUK OLAN BİR ŞEHİR İÇİN''TOP BURSA'' DİYEMEZSINIZ.BÖYLE YADA ULKEMIN HERHANGİ BİR ŞEHRİNE ALAYCI BIR SEKILDE HAKARET EDEMEZSİNİZ.LGBT YMİŞ BİLMEM NEYMİŞ BENİ İLGİLENDİRMEZ.SÖYLEM VE SÖYLEME NİYETINIZ BELLİ.BUNA KARŞI CIKTIGIM ICIN UYARILIYORSAM ZATEN BU ORTAMDA DURMANIN DA ANLAMI YOK.HERKESE İYİ FORUMLAR DILERİM
Alaycı? türkiyenin en çok lgbtlileri bursadır sen kabul etsende etmesende yaşadığın şehiri bilmiyorsun cahil cahil takılıyorsun. DİYORLAR kelimesinden anladığın sen gay misin? sende bu soruyu bana soramazsın

Senin sapıklığa meyilin var daha önceden olan izlenimim forum davranışlarından arkadaşa gay misiniz? sorusu sormanızdan zihniniz belli sen saygı duymuyorsan sanada saygı duyulmaz. Şehirim şehirim dediğin yer öyle aç biraz gazete tv oku araştır. Küheylan beyliğine lüzum yok bildiğin bana ben lezbiyenim mesela dememe rağmen hakaret ediyorsun. (Değilim olsamda kimseyi ilgilendirmez)

İsim
Bir Adam
Memleket
Çankırı
Meslek
CNC OPERATÖR
Medeni Hal
Birde uyarıldım yazmış haha forumla senin görüşlerinin ne alakası var doğru olanı yaptılar yanlış anlayan sensin çünkü yazdıklarım ortada

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
@Stranger bu bireyleri yakışıksız buluyor buyrun kendisine sorun şehrine yakıştıramıyor tapulamış bursayı kendisine :) lgbt bende karşıyım siyasi nedenlerden dolayı ama insanları şehire yakıştıramaması ayrımcılık ve ırkçılık oluyor. Kendisi 10 kadına yavşar belki 2 sini ayartır yatar adam derler. Ama var olan bir lafı kaldıramaz yazık
Bende yakışıksız buluyorum saygıda duymuyorum.. Lgbt benim için yok.. Siz olayı kişisel tercihlere değil direk lgbt üzerinden götürmüşünüz... Senin yaptığında yanlış ama ..

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Senin sapıklığa meyilin var daha önceden olan izlenimim forum davranışlarından arkadaşa gay misiniz? sorusu sormanızdan zihniniz belli sen saygı duymuyorsan sanada saygı duyulmaz. Şehirim şehirim dediğin yer öyle aç biraz gazete tv oku araştır. Küheylan beyliğine lüzum yok bildiğin bana ben lezbiyenim mesela dememe rağmen hakaret ediyorsun. (Değilim olsamda kimseyi ilgilendirmez)
Arkadaşın kendisini savunamadı'da mı bir kişiye iki kişi yürüdünüz ? Yapmayın bunu bence..